تلاش برای رفع نقص فنی پرواز تهران - تبریز ادامه دارد

تهران- ایرنا- مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد از سلامت مسافران پرواز هواپیمایی ایران ایرتور خبرداد و گفت: تلاش برای رفع نقص فنی پرواز تهران - تبریز ادامه دارد.

«میرسعید صفی نیا»  در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا اظهارداشت: پرواز ایرباس۶۰۰۳۰۰ هواپیمایی ایرتور که صبح امروز - جمعه - فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد فرودگاه تبریز ترک کرد به علت نقص فنی در فاصله ۱۵ مایلی مجبور به بازگشت به تهران شد.

وی افزود: مسافران پرواز هواپیمایی شرکت ایران ایرتور که در پی نقص فنی هواپیما چند دقیقه بعد از پرواز به فرودگاه مهرآباد بازگشتند در سلامت کامل به سر می برند.

مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد ادامه داد: با گزارش خلبان این پرواز مبنی بر وجود اشکال در ژانراتور هواپیما این پرواز به فرودگاه مهرآباد بازگشت.

صفی نیا توضیح داد که ساعت ۹ و پنج دقیقه صبح امروز خلبان این هواپیما گزارش نقص فنی را اعلام و هواپیما پس از ۱۰ دقیقه به سلامت در فرودگاه مهرآباد فرود آمد.

وی یادآور شد: هم اکنون مسافران به ترمینال منتقل شده اند تا در صورت رفع نقص فنی باردیگر با همین هواپیما به تبریز منتقل شوند.

مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد تصریح کرد که در صورتی که هواپیما در موعد مقرر آماده مسافرگیری نشود، مسافران با هواپیمای جایگزین تهران را به مقصد تبریز ترک می کنند.

به گزارش ایرنا، مقصد دوم این هواپیما بعد از انتقال مسافران به تبریز شهر استانبول در ترکیه بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =