استاندار اردبیل: فرمانداران در انتخابات کاملا بی‌طرف خواهند بود

اردبیل- ایرنا- استاندار اردبیل تاکید کرد که فرمانداران و عوامل اجرایی ستاد انتخابات بی‌طرف بوده و بدون در نظر گرفتن منافع جریان سیاسی خاص درصدد برگزاری انتخابات سالم و بدون حاشیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستند.

به گزارش روز جمعه ایرنا ، اکبر بهنامجو در جلسه ستاد انتخابات استان اردبیل افزود: عوامل ستاد انتخابات استان باید در هر شرایط مواظب رفتار خود باشند، در اسلام و قرآن به امانت‌داری تاکید شده و در انتخابات نیز همه باید تلاش کنیم از حقوق مردم به خوبی امانت‌داری کنیم.

وی بیان کرد: این استان همیشه در بحث انتخابات پیشرو بوده و انتخابات مجلس یازدهم در اردبیل با هماهنگی کلیه عوامل با اقتدار برگزار خواهد شد.

او تاکید کرد که  مشارکت مردم در انتخابات آتی بسیار حیاتی است و هر قدر مشارکت بیشتر باشد قطعا مسئولیت نمایندگان و تعهد آنها نسبت به پیشرفت و توسعه استان بیشتر خواهد شد.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه رسانه‌ها و احزاب سیاسی در جریان‌سازی انتخاباتی باید رسالت خود را به نحو احسن انجام دهند، افزود: آنها نقش مهمی در تنویر افکار عمومی و جریان‌سازی محیطی ایفا کرده و در این دوره از انتخابات نیز به طور قطع این قشر وظیفه خطیری را عهده‌دار هستند.

بهنامجو  از  کاندیداهای مجلس یازدهم هم خواست عمل و احترام به قانون  انتخابات را سرلوحه تبلیغات خود قرار دهند و از تخریب دیگران پرهیز کنند.

انتخابات مجلس یازدهم در اسفندماه آتی برگزار می‌شود.

۶۰۱۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =