‌آغاز پویش بسته‌بندی نوشت افزار مشق احسان برای دانش آموزان نیازمند

تهران - ایرنا - ‌پویش ملی «مشق احسان» با هدف بسته‌بندی نوشت افزار برای دانش‌آموزان نیازمند در مجموعه چهل‌سرای مصلی‌ امام خمینی(ره) آغاز شد.

روزانه ۲۰۰ داوطلب مردمی از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر در مصلی امام خمینی(ره) گرد هم می‌آیند تا نوشت افزارهای اهدایی مردم برای دانش آموزان مناطق کمتربرخوردار را بسته بندی کنند.

پویش ملی مشق احسان با هدف تامین و توزیع بسته‌های کیف و نوشت‌افزار دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار و محروم راه اندازی شده است.  

داوطلبان می‌توانند برای کمک دربسته بندی نوشت افزار اهدایی به دانش آموزان نیازمند در سوله مشق احسان در بخش جنوبی مصلی تهران (روبروی درب چهارم) حضور یابند.

همچنین مردم نیکوکار می توانند برای کمک به تهیه نوشت افزار جهت اهدا به دانش آموزان نیازمند از طریق درگاه موبایلی #۱۵*۴۰۳۰* یا شماره کارت ۶۲۲۱-۰۶۱۲-۱۷۴۸-۰۶۵۸ کمک های نقدی خود را برای تهیه نوشت افزار دانش آموزان کم برخوردار واریز کنند.

جمع آوری نوشت افزار برای دانش آموزان نیازمند از ۲۳ مرداد ماه آغاز به کار کرد و تاکنون حدود هشتاد گروه خیریه و جهادی به آن پیوسته‌اند.

همچنین در بین نهادها ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در تامین بخش زیادی از نوشت افزارها وارد عمل شده و شرکت ملی پست نیز در جمع آوری و توزیع یاری رسان مشق احسان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =