مخزن اصلی دوربین های مدار بسته را در جای امن نگهداری کنید

تهران- ایرنا- رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی به هموطنان توصیه کرد که دستگاه های ضبط دیجیتالی تصاویر ویدئویی دوربین‌های مدار بسته (دی وی آر) را در جایی امن و دور از دید دیگران نگهداری کنند.

سردار «محسن حسن خانی» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار انتظامی ایرنا افزود: شهروندان به منظور استفاده از دوربینهای مدار بسته در ساختمانها اعم از اداری یا مسکونی باید دی وی آر یا مخزن دوربین که وظیفه حفظ و ثبت تصاویر ضبط شده را به عهده دارد، در جایی امن و دور از دید افراد نگهداری کنند.

وی ادامه داد: هموطنان می توانند برای نصب این دوربین ها با پلیس مشورت کرده و به این منظور با همکاران ما در مراکز انتظامی و کلانتری ها مشورت کنند.

رئیس پلیس آگاهی یادآورشد: به رغم اینکه همکاران ما مشغله کاری بسیاری دارند اما به آن ها توصیه شده که حتما به هموطنانی که در این زمینه به پلیس مراجعه می کنند، مشاوره های لازم را ارائه دهند.

سردار حسن خانی اضافه کرد: یکی از ابزارهای لازم برای پیشگیری از سرقت نصب دوربین های مدار بسته در ساختمان ها است براین اساس باید مخزن دوربین که در موارد احتمالی نیاز است مورد بازبینی قرار گیرد در مکانی امن نگهداری شود تا بتوان از تصاویر ضبط شده آن استفاده کرد.

وی ادامه داد: برخی دی وی آر دوربین های مدار بسته را کنار دوربین قرار میدهند و وقتی سارقی قصد سرقت از منزل یا ساختمانی را دارد بعد از سرقت دی وی ار دوربین را به راحتی با خود می برد و در این شرایط کار پلیس سخت تر می شود.

سردار حسن خانی همچنین به هموطنان توصیه کرد تا از دوربین های استاندارد و با کیفیت خوب استفاده کنند تا بتوان در مواقع ضروری از اطلاعات ضبط شده دوربین استفاده کرد.

وی همچنین به هموطنان توصیه کرد حتما در مجتمع های مسکونی، پارکینگ ها و ساختمان هایی که تردد زیاد است، از دوربین های مدار بسته استفاده کنند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha