کولاکوویچ: همه از والیبال ایران انتظار قهرمانی دارند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: همه از ما انتظار قهرمانی در آسیا را دارند اما فقط به مسابقه اول فکر می‌کنیم.

ایگور کولاکوویچ در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی والیبال ایران پیش از آغاز مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: بعد از مسابقات انتخابی المپیک در روسیه چند روز تعطیلات داشتیم. برخی بازیکنان مصدومیت داشتند و برخی دیگر خسته بودند و با این شرایط تمرین کردن کمی سخت بود. 

کولاکوویچ خاطرنشان کرد: در این مدت فرصتی داشتیم تا یک بازی دوستانه با استرالیا داشته باشیم. در جریان بازی تغییرات و تعویض هایی داشتیم؛ شاید خیلی آماده نشدیم، اما به نکاتی که می‌خواستیم رسیدیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در خصوص تغییرات ایجاد شده در ترکیب تیم ملی گفت: تنها یک تغییر نسبت به انتخابی المپیک داشتیم و امیرحسین اسفندیار که شایستگی بالایی داشت جایگزین محمدجواد معنوی‌نژاد شد.

وی ادامه داد: همه از ما در این مسابقات انتظار قهرمانی دارند، اما باید قدم به قدم جلو برویم. مسابقات فشرده است و فعلا به بازی با سریلانکا فکر می‌کنیم.

بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا از ۲۲ تا ۳۰ شهریور به میزبانی تهران برگزار می‌شود. 

برنامه مسابقات تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی مسابقات به شرح زیر است:

جمعه ۲۲ شهریور ساعت ۱۸:۳۰، ایران - سری‌لانکا

شنبه ۲۳ شهریور ساعت ۱۸:۳۰، ایران - قطر

یکشنبه ۲۴ شهریور ساعت ۱۸:۳۰، ایران - استرالیا 

دو تیم برتر مرحله‌ گروهی، به جمع هشت تیم برتر مسابقات صعود میکنند.

هشت تیم برتر مسابقات قهرمانی آسیا، می‌توانند در رقابت‌های انتخابی المپیک شرکت کنند. مسابقات انتخابی المپیک دی‌ماه در چین برگزار خواهد شد و تیم اول آسیا به المپیک ۲۰۲۰ توکیو می‌رود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =