حضور «کارخانه» بر سر تمرینات تیم والیبال شهرداری ارومیه

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گفت: «مصطفی کارخانه» سرمربی تیم والیبال این باشگاه بر سر تمرینات بازیکنانش حاضر شد.

پیمان رضایی روز پنج‌شنبه در گفت و گو خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه سرمربی تیم شهرداری ارومیه به تازگی مورد عمل جراحی قرار گرفته بود تمرینات تیم از روز نهم شهریور بدون حضور سرمربی و زیر نظر «محمدرضا تندروان» کمک‌مربی این تیم برگزار می‌شد ولی هم‌اکنون بازیکنان به صورت منظم‌تری با حضور سرمربی این تیم تمرین می‌کنند.

وی بیان کرد: طی ۲ هفته گذشته نخستین جلسه تمرینی تیم والیبال شهرداری ارومیه با حضور بازیکنانی همچون شهرام محمودی، حمزه زرینی، سعید مصطفی‌وند، فرهاد سال‌افزون، فرهاد پیروت‌پور، امیر خداپرستی، مهدی جعفروند و بازیکنان جوانان و نوجوانانی که به عنوان یار تمرینی دعوت شده بودند، برگزار شد.

وی با اشاره به روند یارگیری و جذب بازیکنان و تدارکات پیش فصل این تیم گفت: میزبانی دیدارهای هفته سوم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ جهان، حضور پرشور هواداران در سالن غدیر ارومیه، درخشش والیبالیست‌های ملی‌پوش ارومیه‌ای در رده‌های سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان ما را بر آن داشته است تا امسال با بستن تیمی منسجم و یک‌دست با حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر ایران، خواسته به حق هواداران شهر عشاق والیبال را برآورده کنیم.

وی گفت: تمرینات تیم والیبال شهرداری ارومیه تا اواسط مهرماه امسال بدون حضور بازیکنان ملی‌پوش برگزار می‌شود و ملی‌پوشان پس از پایان مسابقات قهرمانی آسیا به جمع سایر هم تیمی‌های خود خواهند پیوست.

امسال «جواد کریمی» پاسور تیم ملی با عقد قراردادی یک‌ساله به تیم والیبال این باشگاه پیوسته و این امر از سوی فدراسیون نیز تایید شده است و «امیرحسین توخته» سرعتی‌زن ملی‌پوش فصل گذشته «کاله آمل» نیز به این باشگاه ملحق شد.

همچنین این باشگاه برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر کشور به جذب بازیکنان مطرح و ملی‌پوش اقدام کرده و طی ماه گذشته «محمدرضا حضرت‌پور» لیبرو تیم ملی و «شهرام محمودی» بازیکن پست قطر پاسور (پشت خط زن) تیم ملی و والیبالیست فصل گذشته تیم «خاتم اردکان» را با عقد قراردادی یک ساله به خدمت گرفته است.

پیش از این نیز عقد قرارداد با سیدمحمد موسوی، فرهاد قائمی و فرهاد سال‌افزون، سه بازیکن لژیونر تیم ملی و فرهاد پیروت‌پور پشت خط‌زن فصل گذشته این تیم به نتیجه رسیده است.
امسال با جذب «مصطفی کارخانه» به عنوان سرمربی، امیدواریم تیم آماده‌ای راهی لیگ برتر شده تا ناکامی‌های چند سال گذشته این تیم جبران شود.

با آغاز تمرین‌های آماده‌سازی تیم شهرداری ارومیه بازیکنان در فرصت زمان باقی‌مانده تا آغاز رقابت‌های لیگ برتر ایران به هماهنگی و انسجام لازم خواهند رسید.

بر اساس اعلام فدراسیون والیبال مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر روز یکشنبه ۲۴ شهریور ماه جاری برگزار شود و تنها تیم‌هایی که با بازیکنان خود تصفیه حساب کرده‌ باشند، می‌توانند در مراسم قرعه‌کشی حاضر شوند.

۷۱۵۶/۶۱۸۵/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =