بوشهری‌ها  ۱۰ میلیارد ریال به جشن عاطفه‌ها کمک کردند

بوشهر-ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در قالب جشن عاطفه‌ها مردم نیک اندیش این استان تاکنون ۱۰ میلیارد ریال تحویل پایگاه‌های جمع آوری کمک های مردمی دادند.

احمد لطفی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: جشن عاطفه‌ها از روز نخست شهریورماه آغاز  و تا ۱۰ مهرماه ادامه دارد که مردم خیر و نیکوکار استان بوشهر در مرحله نخست این جشن مشارکت قابل‌توجهی داشتند.

وی تصریح کرد: شش هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز استان بوشهر از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند و برای هر نفر از این دانش آموزان مبلغ ۸۰۰ هزار ریال کمک‌هزینه تحصیلی به‌حساب آنان واریز شده است.

لطفی افزود: در این راستا برای افراد یادشده ۱۵ میلیارد ریال کمک‌هزینه تحصیلی و نوشت‌افزار، کیف، کفش و سایر ملزومات تحصیلی هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها ۱۰ مهرماه در مدارس برگزار می‌شود و دانش آموزان خیر و نیکوکاران با حضور در مدارس کمک‌های خود را برای دانش آموزان مددجو تحویل مدیران مدارس می‌دهند.

وی بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده با جمع آوری کمک های مردمی علاوه بر ۸۰۰ هزار ریال کمیته امداد برای هر دانش‌آموز معادل سه میلیون ریال  بسته تحصیلی در قالب پوشاک، کفش، کیف و لوازم‌التحریر تحویل می‌شود.

۷۲۱۲/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =