۲۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۱
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 83473174
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ تن بر اثر سقوط از ارتفاع در بیارجمند شاهرود مصدوم شدند

شاهرود - ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: ۲ تن بر اثر سقوط از ارتفاع در بخش بیارجمند شاهرود مصدوم شدند که حال یکی از آن‌ها مساعد نیست .

ناصر سلمانپور پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : ساعت ۱۰ و۴۳ دقیقه مردی با حدود ۷۰ سال سن در شهر بیارجمند  از ساختمان سقوط کرد که بلافاصله با هماهنگی اورژانس بیارجمند و انجام اقدامات نخستین ، با اورژانس هوایی به بیمارستان امام حسین (ع)  منتقل شد و اکنون حال وی خوب است .
وی گفت : در ساعت ۱۳و۱۱ دقیقه نیز یک تن در روستای "گیور" بیارجمند از درخت سقوط کرد که وی نیز با اورژانس هوایی به بیمارستان امام حسین (ع) انتقال یافت.  
سلمانپور تصریح کرد :  با توجه به اینکه این مصدوم ضربه مغزی شده سطح هوشیاری وی پایین است .
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۵۰ کارشناس در ۱۵ پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند. 
همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.
بیارجمند که مرکز این بخش است در ۱۱۰ کیلومتری جنوب شرقی شاهرود قرار دارد و تا شهر سمنان، مرکز استان، ۳۱۰ کیلومتر فاصله دارد.

۷۳۵۷/۶۱۶۷

اخبار مرتبط