۲۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۲
کد خبرنگار: 945
کد خبر: 83473135
۳ نفر

برچسب‌ها

شهدا چراغ راه هدایت هستند

تبریز- ایرنا- فرمانده کمیته مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با تشریح جایگاه و اهمیت شهدا در انقلاب اسلامی، گفت: شهدا چراغ‌های هدایت هستند و هر فتنه‌ای به برکت آنها برطرف می‌شود.  

سردار سرتیپ سید محمد باقرزاده روز پنجشنبه در یادواره ۱۲۰۰ شهید یگان ویژه نیروی انتظامی کشور در تبریز، اظهار کرد: تربیت نیروهای زبده و نخبه که بتوانند ماموریت ها را با سرعت، قدرت و بصیرت انجام دهند لازمه پلیس و یگان ویژه است.  

وی افزود: نیروهای انتظامی با دارا بودن این صفات تاکنون نتایج خوبی را در تامین رفاه و آرامش مردم بدست آوردند و توانستند در تامین امنیت و مبارزه با مجرمان گام های اساسی بردارند.  

سردار باقرزاده گفت: پلیس باید پیشگام و جلودار مبارزه با جرم باشد و بیشتر زمان ها "سد رخنه" کند تا دفع ضرر گردد که تاکنون توانسته به وظایف خود عمل کند.

وی خاطرنشان کرد: در گذشته نیز ژاندارمری و کمیته انقلاب اسلامی در مقابل بسیاری از نفوذها حضور می یافت تا در ادامه نیروهای سپاه و ارتش می رسیدند.  

وی افزود: در خصوص سختی ماموریت یگان ویژه تردیدی وجود ندارد و برای حفظ آمادگی تلاش ها و آموزش های دشواری را می گذرانند تا بتوانند به خوبی آمادگی لازم را برای انجام وظایف کسب کنند.  

فرمانده کمیته مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بصیرت، تشخیص وظیفه و تکلیف، عالم به زمانه، پایداری و بینش از صفات متمایزکننده سربازان یگان ویژه است که گام‌های عملی برای رسیدن به منش شهادت بوده که شهدا آن را کسب کردند.  

به گزارش ایرنا، رونمایی از تمثال ۱۲۸ شهید یکان ویژه انتظامی آذربایجان شرقی، کتاب اربعین و تابلو فرش شهدا از دیگر بخش های دومین یادواره سرداران شهید و ۱۲۰۰ شهید یگان ویژه نیروی انتظامی کشور در تالار مصلای اعظم امام خمینی(ره) تبریز بود.  

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز،  نایب رییس مجلس شورای اسلامی و جانشین فرمانده یگان‌ ویژه ناجای کشور از جمله شرکت کنندگان در این یادواره بودند.  

در این مراسم همچنین از ۱۲ خانواده شهید و خادم شهید و ۲ جانباز تجلیل شد.  

۳۰۹۳/۳۰۷۱

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha