۲۵ میلیارد ریال اموال مسروقه در شاهین شهر اصفهان کشف شد

اصفهان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای یک باند ۳ نفره سارقان منزل و کشف ۲۵ میلیارد ریال اموال مسروقه از آنان توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان شاهین شهر خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس سردار مهدی معصوم بیگی گفت: پس از چند فقره سرقت منزل در شاهین شهرکارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی به صورت ویژه وارد عمل شدند.

وی افزود: کارآگاهان متخصص پلیس آگاهی پس از انجام یک سری اقدامات تخصصی و خاص موفق شدند۳ سارق را که غیر بومی بودند شناسایی و پس از هماهنگی دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: در بازجویی‌های تخصصی به عمل آمده مشخص شد این سارقان ۲۵ میلیارد ریال اموال از ۴۱ باب منزل در شاهین شهر سرقت کرده‌اند.

سردار معصوم بیگی با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: این سارقان منازل خالی از سکنه را شناسایی و پس از اطمینان از خالی بودن منزل با تخریب درهای ورودی وارد منزل می‌شدند و اموال با ارزش مانند طلا،لپ تاپ،فرش‌های گران قیمت و وجوه نقد را سرقت می‌کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ، بازگرداندن اموال مسروقه به مالکان را نیز در اولویت کاری پلیس عنوان کرد و افزود : شهروندان حتی الامکان اموال با ارزش را در منزل نگهداری نکنند و به صندوق امانات بانک‌ها بسپارند، گاو صندوق را در دیوار تعبیه کنند بطوری که حمل آن غیر ممکن باشد و منازل خود را به سیستم های مدرن پیشگیری از سرقت مجهز کنید.

شهرستان شاهین شهر و میمه با افزون بر ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری شمال مرکز اصفهان قرار دارد.

۶۰۲۲ /۷۱۳۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =