سرپل‌ذهاب آماده میزبانی از زائران اربعین حسینی است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل ذهاب گفت: این شهرستان برای خدمات‌رسانی مناسب و میزبانی شایسته از زائران عتبات‌عالیات و اربعین حسینی (ع) آماده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محبت جمالی نیا روز پنجشنبه در جلسه ستاد اربعین حسینی با تاکید بر خدمات رسانی در شان و منزلت زائران امام‌حسین(ع) و شرکت کنندگان در همایش بزرگ اربعین افزود: به پاس رشادت های شهدای دوران دفاع مقدس که نام نیکشان در مناطق عملیاتی بازی دراز، پادگان ابوذر، قراویز و دیگر مناطق جنگی سرپل ذهاب می درخشد خدماتی ارزنده با خلوص نیت و تواضع به عنوان یک خادم به زائران ارائه می شود.

وی اظهار داشت: در این راستا هفت کمیته تامین زیرساخت ها، نظارتی، انتظامی و امنیتی، خدماتی و رفاهی، بهداشت و درمان، اسکان و اردوگاه، برنامه های تبلیغی و فرهنگی برای هرچه بهتر ارائه دادن خدمات به زائرین آماده هستند و تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است.

فرماندار سرپل ذهاب گفت: موکب دارانی که برای ایام اربعین آماده ارائه خدمات به زائرین حسینی هستند هرچه سریعتر در سامانه ثبت نام کنند و منازل مسکونی که برای اسکان زائران مهیا می شوند با مراجعه به سازمان تبلیغات نسبت به اخذ مجوز و کارت شناسایی اقدام کنند.

جمالی نیا ادامه داد: مساجد، حسینیه ها و مدارس برای اسکان زائران در شرایط اضطراری آماده پذیرایی زائران اربعین خواهند بود.

وی ضمن اعلام آمادگی کامل حوزه های راهداری، آب و برق در تسهیل ارائه خدمات موکب داران گفت: خدمات شایسته ای با نظارت تیم بازرسی ستاد عتبات عالیات بر موکب داران مسیر تردد زائرین از سرپل ذهاب تا قصرشیرین ارائه شده است و جا دارد این روند به صورت مستمر و برحسب نیاز ادامه یابد.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

۳۰۱۲/۸۰۶۶/۷۳۹۹