راننده پژو در جاده جهرم - لار به مقصد نرسید

شیراز-ایرنا-تصادف یک دستگاه تریلی با یک دستگاه خودروی پژوه ۴۰۵ در محور جهرم-لار جان راننده پژو را گرفت ، این حادثه بامداد امروز پنج‌شنبه رخ داد.

محمد رحمانیان مسئول روابط عمومی اورژانس جهرم روز پنج‌شنبه در گفت وگو با ایرنا گفت: یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با یک دستگاه کامیون تریلی  در ساعت  ۷:۳۰  امروز ۲۱ شهریور ماه  در جاده جهرم- لار حد فاصل منطقه صادق‌آباد برخورد کرد ، دراین حادثه راننده پژو در دم جان سپرد.

علت  این حادثه از سوی کارشناسان پلیس و راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

این دومین کشته در محور جهرم - لار در سه روز گذشته است ، محور جهرم-لار به عنوان یکی از راه‌های  ده‌گانه اصلی ترانزیتی کشور هر سال تعداد زیادی قربانی می‌گیرد.

استان فارس مقام نخست تلفات جاده‌ای را در سالهای مختلف برای خود حفظ کرده است ، مقامی که قابل افتخار نیست ، بر اساس اعلام پزشکی قانونی فارس در چهار ماهه اول امسال اجساد ۴۶۹ نفر به دلیل فوت ناشی ازتصادفات به مراکز پزشکی قانونی درسطح استان انتقال یافته است.این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۶/۱ درصد افزایش داشته است.

از این تعداد ۳۷۷نفر مرد و ۹۲نفر دیگر زن بوده اند، این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۴۴۲نفر بود، افزایش ۶/۱ درصدی را نشان می‌دهد.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

۹۹۱۰ / ۶۱۱۳

اخبار مرتبط