۲۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۸
کد خبرنگار: 1450
کد خبر: 83472687
۰ نفر

برچسب‌ها

ضرورت تسریع در تکمیل دیواره ساحلی شهر پلدختر

خرم آباد - ایرنا - شهردار پلدختر گفت: تکمیل و احداث دیواره ساحلی و نقاط بحرانی این شهر تسریع شود.

صمد چراغی‌پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از ابتدای شهریور بستر لازم برای احداث دیواره ساحلی در محل تلاقی خیابان هفتم تیر در بخش غربی و زیر پل موقت ارتش فراهم شده اما متاسفانه عملیات اجرایی آن تا کنون آغاز نشده است.

وی افزود: علت این امر عدم ورود جدی ارتش به عرصه عملیات و جمع آوری تاسیسات و زیرساخت‌های مخابراتی منصوبه روی پل موقت شهر پلدختر می باشد.

شهردار پلدخترگفت: بازسازی دیواره ساحلی در این نقطه پاشنه آشیل شهر بوده و در صورت عدم تکمیل به‌موقع با وقوع سیلابی به مراتب کمتر از سیل مخرب ۱۲ فروردین ماه ۹۸ بخش غربی شهر درگیر سیلاب خواهد شد.

وی افزود: با توجه به این که بین ۲ پل به ویژه در ضلع غربی شکستگی در دیوار قدیمی وجود دارد و از پل دولت تا انتهای کوی سازمانی ها شهر پلدختردیواری وجود ندارد و بستر بازسازی دیواره نیز در این قسمت  بلامعارض فراهم است از بنیاد مسکن و شرکت سامان محیط درخواست می شود با افزایش جبهه کاری نسبت به احداث دیواره در این نقاط اقدام عاجل به عمل آورند.

چراغی پور یادآورشد: با توجه به هشدارهای هواشناسی و غیرقابل پیش‌بینی بودن وضعیت جوی و تغییر اقلیم ضرورت دارد موضوع تکمیل دیواره ساحلی شهر پلدختر مورد توجه مردم ، مسوولان و اصحاب رسانه قرار گرفته و از دستور کار خارج نشود.

وی  افزود: در این راستا ایجاد مزاحمت برای پیمانکار امری نابخشودنی و هیچ‌گونه تاخیردر عملیات اجرایی دیواره ساحلی شهر پلدختر توجیه پذیر نمی باشد.

 شهرداری پلدختر بر ضرورت جمع آوری پل موقت در نخستین فرصت توسط ارتش تاکید کرد و گفت: این شهرداری با تمام توان ، منابع انسانی ،  ماشین آلات و تجهیزات مربوطه آماده همکاری با عوامل ذی ربط می باشد.

  ۷۲۷۲/۷۲۷۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =