۲۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۷
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83472182
۰ نفر

برچسب‌ها

پرداخت طلب چند بازیکن سابق پرسپولیس

تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس در راستای اخذ مجوز حرفه‌ای، طلب چند بازیکن پیشین خود از جمله «مسعود همامی» را پرداخت کرد.

طبق اعلام  باشگاه پرسپولیس، یکی از دغدغه‌ها و اولویت‌های اصلی «محمدحسن انصاری‌فرد»  مدیرعامل جدید باشگاه، اخذ مجوز حرفه‌ای و جلوگیری از خطر حذف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است.

به همین منظور جلسات زیادی با معاونین باشگاه از جمله معاونت امور مالی، بین‌الملل و معاونت حقوقی و دیگر بخش‌ها برگزار شد.

همچنین جلساتی با «سهیل مهدی» رئیس کمیته مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ، «مهدی تاج» رییس فدراسیون فوتبال، «جمشید نورشرق» رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال و «حیدر بهاروند» رییس سازمان لیگ و دیگر مسوولان مربوطه برگزار شده است تا همه مدارک لازم برای اخذ مجوز حرفه‌ای از سوی باشگاه پرسپولیس ارائه و مشکلی برای اخذ مجوز بوجود نیاید.

تهیه گزارش حسابرسی و مالی یکی از امورات مهمی است که مسوولین مالی باشگاه دست در دست هم دادند تا این گزارش را در موعد مقرر ارائه نمایند.

«مسعود همامی» که حکم قطعی داشت و طی چند سال گذشته با باشگاه به توافق نرسیده بود، امروز (چهارشنبه) طلب خود را دریافت کرد. همچنین «علیرضا محمد» بازیکن سابق پرسپولیس هم مبلغی را طلب داشت که مطالبات او نیز پرداخت شد. یک بازیکن از پایه‌های باشگاه هم مطالباتی داشت که با او نیز تسویه حساب لازم انجام شد.  

باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب با تمام طلبکارانی که حکم قطعی دارند، چند جلسه دیگر هم برگزار خواهد کرد تا دغدغه‌ای در این خصوص وجود نداشته باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =