۲۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۷
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83472118
۰ نفر

برچسب‌ها

امدادرسانی هلال احمر گیلان در ۱۹ حادثه

رشت - ایرنا - مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: امدادگران این جمعیت در روزهای تاسوعا و عاشورا با حضور در ۱۹ حادثه خدمات امداد و نجات ارائه دادند.

مهدی ولی پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امدادگران جمعیت هلال احمر گیلان با حضور در ۱۹ حادثه ضمن امدادرسانی به ۲۰ حادثه دیده، ۱۵ نفر را به مراکز درمانی استان منتقل کردند.

وی اظهار داشت: حوادث جاده ای با ۱۳ مورد بیشترین آمار حوادث گیلان و امدادرسانی نجاتگران جمعیت هلال احمر استان در دو روز گذشته را به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل هلال احمر گیلان بیان داشت: در دو روز گذشته، ۲۰۰ نفر از نجاتگران و کارکنان این جمعیت با حضور در ۴۳ پایگاه امداد و نجات و شعب با تجهیزات لازم برای ارائه خدمات امداد و نجات به عزاداران و عموم مردم خدمات رسانی کردند.

وی اظهار داشت: نجاتگران با استقرار در ۱۳ پایگاه ثابت، چهار پایگاه موقت فصلی در شهرستان های ماسال ، سیاهکل ، شفت و انزلی، یک پایگاه امداد هوایی ، ۹ طرح سالم سازی ساحلی ،  ۱۶ شعبه شهرستان،  خدمات به مسافران و هم استانی ها ارائه دادند.

بر اساس آخرین آمار بیش از ۱۴ هزار و ۱۷۲ عضو جوان و بیش از هشت هزار و ۶۳۳ داوطلب با جمعیت هلال احمر گیلان همکاری می‌کنند.

۷۲۸۶/۲۰۰۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =