نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی در حرم مطهر رضوی برپا شد

مشهد- ایرنا- در آستانه بازگشایی مدارس پنجمین دوره نمایشگاههای نوشت افزار ایرانی اسلامی در محل مرکز همایشها و نمایشگاههای آستان قدس رضوی در مشهد برپا شد.

رئیس اداره امور نمایشگاههای آستان قدس رضوی روز چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای شعار "رونق تولید" و حمایت از محصولات داخلی پنجمین دوره نمایشگاههای نوشت افزار ایرانی اسلامی با مشارکت تولیدکنندگان مشهدی برپا شده است.

سید محمد حسینی افزود: هفت تولیدکننده بر این اساس در حوزه نوشت افزار و لوازم دانش آموزی در ۷۵۰ مترمربع فضای نمایشگاهی، محصولات خود را در زمینه نوشت افزار، کیف و کتاب و برخی لوازم مورد نیاز دانش آموزان با طرح ایرانی اسلامی عرضه کرده اند.

وی گفت: فضای نمایشگاهی در جوار بارگاه منور رضوی به صورت رایگان در اختیار تولیدکنندگان مشهدی قرار گرفته و آنان نیز محصولات خود را ۱۵ درصد کمتر از نرخ رایج در بازار عرضه می کنند.  

ئیس اداره امور نمایشگاههای آستان قدس رضوی افزود: نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی تا ۱۵ مهر ماه آتی در مرکز همایشها و نمایشگاههای آستان قدس رضوی واقع در پارکینگ شماره یک حرم مطهر از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه بعدازظهرها طی ساعات ۱۷ تا ۲۲ پذیرای زائران و مجاوران است.

۷۴۸۹/۱۸۵۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =