ارائه بهترین خدمات به دانشجویان اولویت‌ ما است

تهران- ایرنا- معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی بر تسهیل فرآیند ثبت‌نام دانشجویان در نیم سال جدید تحصیلی تأکید کرد و گفت: ارائه هر چه بهتر خدمات به دانشجویان مهم‌ترین اولویت این دانشگاه است.

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه علامه طباطبائی،   «شجاع احمدوند» در بازدید از روند ثبت‌نام‌ترم جدید مقاطع مختلف تحصیلی در دانشکده‌های حقوق و علوم سیاسی و مدیریت و حسابداری بر ضرورت تسهیل فرآیند ثبت‌نام دانشجویان تأکید کرد.

وی امروز در دومین روز از ثبت‌نام و انتخاب واحد دانشجویان مقاطع تحصیلی مختلف دانشگاه در بازدیدی که به مدت دو ساعت به طول انجامید، ضمن گفت و گو با معاونان آموزشی و مدیران آموزش دانشکده‌ها بر تسهیل فرآیند ثبت‌نام به‌گونه‌ای که دانشجویان بتوانند بدون کمترین مشکل فرآیند مهم ثبت‌نام و انتخاب واحد را به اتمام رسانند، تأکید کرد.

در این دیدار، معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و خدمات مدیران و کارشناسان آموزش دانشکده‌ها و گفت و گو با آنان، ارائه هر چه بهتر خدمات به دانشجویان را مهم‌ترین اولویت در این ایام برشمرد.

احمدوند در ادامه این بازدید با تنی چند از دانشجویان مقاطع مختلف درمورد چگونگی روند انتخاب واحد گفت و گو کرد و به پرسش‌های آنان پاسخ داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =