۲۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۲
کد خبرنگار: 1405
کد خبر: 83471777
۰ نفر

برچسب‌ها

هوای آذربایجان‌غربی تا آخر هفته ناپایدار است

ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره‌کل هواشناسی آذربایجان‌غربی با اشاره به تاثیر امواج ناپایدار از ابتدای هفته جاری بر نواحی شمالی و مرکزی استان گفت: امروز و فردا نیز این سامانه در استان فعال بوده و موجب بارش خواهد شد.

اسماعیل سیمایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عبور امواج ناپایدار موجب افزایش ابر و رگبارهای پراکنده در نواحی شمالی و مرکزی استان می‌شود اما تغییرات دمایی برای این مناطق پیش بینی نشده‌است.

وی با اشاره به دمای هوای استان در ۲۴ ساعت گذشته بیان کرد: در این مدت دمای هوای ارومیه /مرکز استان/ بین ۱۵ و ۲۳ درجه سانتی‌گراد و دمای استان بنی ۹ و ۲۷ درجه سانتی‌گراد در نوسان بود.

وی افزود: شهرستان بوکان با ۲۷ درجه سانتی‌گراد بالای سفر گرم‌ترین و شهرستان‌های تکاب و چالدران با دمای ۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خنک ترین شهرهای استان در ۲۴ ساعت گذشته بود.

سیمایی با بیان اینکه وزش باد نه چندان شدید نیز در استان تا آخر هفته ادامه دارد، بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بارش‌هایی به میزان ۱.۲ میلیمتر فقط در شهرستان چایپاره گزارش شده‌است.

آذربایجان‌غربی در هفته جاری شاهد جوی ناپایدار توام با بارش باران و تگرگ بود که موجب وارد شدن خسارت‌هایی به باغ‌های مناطق شمالی و مرکزی این استان شد.

۷۱۲۵/۲۰۹۳

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha