۱۹ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۰
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83471187
۰ نفر

برچسب‌ها

ادامه وزش باد و بارندگی در گیلان

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه ابرناکی آسمان، وزش باد و بارندگی در استان طی روزهای پیش رو خبر داد.

مازیار غلامی عصر سه شنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه به طور غالب ناپایدار تا پایان هفته در منطقه است بنابراین طی این مدت شرایط برای ابرناکی، بارندگی ، وزش باد و رعدوبرق مهیاست.

وی آسمان امروز گیلان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد  ، احتمال رعدوبرق، در دامنه های جنوبی گاهی کاهش ابر عنوان و برای فردا (چهارشنبه) نیز آسمان استان  را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی ساعات بارندگی، وزش باد و رعدوبرق پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۲۴ درجه سلسیوس مربوط به بندرآستارا، رودسر، بندرکیاشهر و منجیل و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۱ درجه مربوط به دیلمان و جیرنده ذکر کرد.

غلامی بیشینه دمای رشت طی امروز را ۲۳ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۱۸ درجه عنوان کرد.

وی در توضیح وضعیت دریا طی امروز گفت: ارتفاع موج بین ۵ / ۰ تا یک متر، دمای آب دریا ۲۷ درجه سلسیوس و شرایط برای شنا در اکثر ساعت ها نا مناسب است.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته را با ۸ / ۲۰ میلیمتر مربوط به بندرانزلی ذکر کرد.

۷۲۹۶/۲۰۰۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =