۱۹ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۵
کد خبرنگار: 2456
کد خبر: 83470930
۰ نفر

برچسب‌ها

پهپاد، سلاح جدید مقاومت فلسطین در معادله بازدارندگی

غزه- ایرنا- مقاومت فلسطینی پهپادها را وارد معادله بازدارندگی با رژیم صهیونیستی کرده است و به سمت به ثمر نشاندن تحولات مهمی در شیوه مقابله با دشمن صهیونیستی در حرکت است.

عملیات منحصر به فرد یکشنبه گذشته جنبش مقاومت اسلامی حماس شامل هدف قرار دادن یک کاروان نظامی صهیونیستی در مرز غزه ، پیشرفت قابل ملاحظه ای در روند مقاومت در برابر اشغالگری اسرائیل به شمار می آید، زیرا برای اولین بار در آن از پهپاد برای هدف قرار دادن اهداف نظامی صهیونیستی استفاده شد.

"عصام أبو دقه" از اعضای ارشد جبهه دموکراتیک فلسطین در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: مقاومت به توسعه توانمندی های نظامی خود ادامه خواهد داد و آماده مقابله با اسرائیل است.

وی افزود: استفاده از پهپاد تحول مهمی در مقاومت فلسطین به شمار می آید و پیامی به اشغاگران است با این مضمون که مقاومت گزینه های زیادی دارد و از توان بازدارندگی برخوردار است و به کسب مهارت و توانمندی نظامی خود ادامه می دهد.

ابو دقه تاکید کرد: مقاومت فلسطین با تمام توان در تلاش برای جلوگیری از ریخته شدن خون ملت فلسطین است و در صورت نیاز به حملات جدی و شدید علیه رژیم اشغالگر، آمادگی و توان آن را دارد.

وی ادامه داد: استفاده از پهپادها پیشرفت منحصر به فردی در مقابله با رژیم اشغالگر به شمار می آید و درعین حال پیام ساده ای به این رژیم است به این معنی که در صورت ادامه تجاوزات علیه ملت فلسطین با گزینه های بسیار سختی روبه رو خواهد شد زیرا مقاومت به شکل شبانه روزی در حال بالا بردن آمادگی خود به منظور مقابله با هرگونه تجاوز صهیونیستی است.

مقاومت در حال پیشرفت روزافزون

"احمد المدلل" از اعضای ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مقاومت در حال توسعه امکانات و توانمندی های خود در مقابله با دشمن صهیونیستی است و اکنون امکانات آن بیش از پیش توسعه یافته و می تواند به نقطه ای برسد که برای دشمن صهیونیستی غیرقابل پیش بینی باشد. وی تاکید کرد: مقاومت می تواند در هرگونه رویارویی آینده با دشمن، معجزه کند همانطور که مقاومت در جنوب لبنان چنین کرد.

این درحالی است که گردان های القسام چندی پیش با صدور بیانیه ای از ساخت پهباد "ابابیل ۱" با قابلیت گشت زنی و هجومی خبر داد؛ دستاوردی که موجب شگفتی و سردرگمی رژیم اشغالگر صهیونیستی شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =