لزوم تقویت شبکه اینترنت در مرز زرباطیه عراق

ایلام- ایرنا - فرماندار مهران بر لزوم ارتقا و افزایش سرعت اینترنت در مرز زرباطیه عراق برای پاسخگویی به حجم بالای زائران عبوری تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، نشست هماهنگی مرزی روز دوشنبه با حضور آل صادق معاون سفارت ایران در عراق، سرلشگر علاء غریب فرمانده جدید پلیس استان واسط ، مسئول پایانه مرزی زرباطیه
 و فرماندار مهران در راستای تسهیل در تردد زائرین اربعین حسینی و ارتقا خدمات رفاهی و زیرساخت‌ها در پایانه مرزی مهران برگزار شد.

فرماندار مهران در در این نشست گفت: پیش‌بینی می شود با توجه به حذف ویزا در ایام اربعین ۹۸ جمعیتی حدود چهار میلیون نفر از مرز بین‌المللی مهران تردد کنند.

اسد قاسمی یادآور شد: انتظار داریم سرعت اینترنت در گیت‌های گذرنامه مرز زرباطیه تقویت شود و ضمن توجه به زیرساخت ها در داخل عراق تعامل چون سنوات گذشته ادامه داشته باشد.
فرمانده جدید پلیس استان واسط عراق نیز تاکید کرد: نیروی انسانی مورد نیاز را در گیت‌های گذرنامه برای فعالیت شبانه روزی در ایام اربعین افزایش خواهیم کرد.
سرلشگر علاء غریب اضافه کرد: رایزنی برای کسب مجوز تردد آمبولانس های ایران تا شهر کوت استان واسط در عمق ۸۰ کیلومتری خاک عراق برای ارائه خدمات پزشکی در دستور کار است.

همچنین طرف عراقی از تکمیل ساختمان پایانه مرزی زرباطیه تا اربعین سال آینده خبر داد.

۶۱۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =