یونایتد ماندن «پوگبا» را مدیون «آدیداس» است

تهران- ایرنا- براساس گزارشی که توسط دیلی استار منتشر شده، غول تولید کننده لوازم ورزشی یعنی آدیداس در مذاکرات انتقال «پل پوگبا» به عنوان یک «واسطه صلح» ایفای نقش کرده و مانع از پیوستن وی به جمع کهکشانی‌ها شده است.

پوگبا اوایل تابستان سال جاری تمایل خود را برای جدایی از منسچتریونایتد و پیوستن به رئال مادرید ابراز کرد و با وجود اینکه «زین الدین زیدان» برای کشاندن هموطن خود به برنابئو تلاش زیادی کرد، این انتقال محقق نشد.

یکی از منابع نزدیک به باشگاه یونایتد در مصاحبه با دیلی استار اظهار داشت: آنها (آدیداس) مابین پوگبا، مدیر برنامه وی و باشگاه نقش میانجی و واسطه صلح را ایفا کردند.

قرارداد کلان و ۱۰ ساله پوگبا با آدیداس که اسپانسر باشگاه یونایتد نیز محسوب می‌شود، سه سال دیگر به اتمام می‌رسد؛ قرارداد آدیداس با یونایتد سالانه ۷۵ میلیون پوند به حساب باشگاه سرازیر می‌کند و این در حالی است که این شرکت اسپانسرینگ باشگاه رئال مادرید را نیز بر عهده دارد، اما غول‌های اسپانیا همین حالا هم ستاره‌های بزرگی همچون «گرت بیل» و «ادن هازارد» را در اختیار دارند و این در حالی است که پوگبا تنها چهره برجسته شیاطین سرخ محسوب می‌شود، بنابراین برای آدیداس ماندن مرد فرانسوی در اولدترافورد بیشتر از رفتن وی به برنابئو ارزشمند بوده چرا که در اختیار داشتن بازار ۲ کشور سود بیشتری برای آنان به ارمغان خواهد آورد؛ از این رو بیراه نیست که بگوییم «اوله گانر سولسشر» ماندن مرد فرانسوی در اولدترافورد را بیش از هر چیز به آدیداس مدیون است.

پوگبا در هر چهار بازی یونایتد در فصل جدید لیگ برتر جزیره حضور داشته اما به دلیل مصدومیت از همراهی تیم ملی فرانسه باز مانده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =