برای موفقیت در المپیک بازی تدارکاتی و تورنمنت باکیفیت نیاز اصلی است

تهران-ایرنا- سرمربی تیم ملی بسکتبال تاکید کرد که تیم ملی برای حضوری موفق در المپیک نیاز به دیدارهای تدارکاتی و حضور در تورنمنت‌های با کیفیت دارد.

«مهران شاهین‌طبع» سرمربی تیم ملی بسکتبال، بعد از صعود ایران به المپیک توکیو و پایان بازی‌های این تیم در جام جهانی اظهار داشت: تورنمنت خوبی بود. از بازیکنان، فدراسیون، همه حامیان و از همکارانم تشکر می‌کنم. یک کار گروهی بود و موفقیت برای همه ما است و به خانواده بسکتبال و مردم شریف ایران تبریک می‌گویم. صعود این تیم به المپیک توکیو مردم را خوشحال کرد و ما هم خوشحالیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره نیازهای تیم در مسیر المپیک توکیو تصریح کرد: به اعتقاد من کمیته ملی المپیک و وزارت محترم ورزش حمایت خوبی از تیم ملی داشتند؛ حمایت‌های آقای صالحی امیری و آقای سلطانی‌فر در فراز و نشیب‌ها دلگرمی زیادی به ما داد و مطمئن هستم اکنون که تیم به المپیک رفته حمایت‌ها بیشتر می‌شود.

وی تاکید کرد: تیم نیاز به بازی‌های تدارکاتی خوب و تورنمنت‌های قوی دارد؛ رسیدگی به بازیکنان و کادرفنی و البته فدراسیون بسکتبال از اهمیت زیای برخوردار است؛ امکانات و شرایطی که بسکتبال ایران دارد با کشورهای دیگر قابل مقایسه نیست. کشوری مثل چین با این همه هزینه میزبانی جام‌جهانی را کسب اما می‌بازد و سهمیه نمی‌گیرد.

شاهین‌طبع ادامه داد: موفقیت به یک همکاری و کار عمیق، گسترده و کلان نیاز دارد و به نظرم این ظرفیت در بسکتبال ایران وجود دارد که با حمایت‌های ویژه در المپیک هم سربلند شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =