مجازات شدید در انتظار کشتی‌گیرانی که بدن خود را چرب می‌کنند

تهران- ایرنا- اتحادیه جهانی کشتی در آستانه رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در قزاقستان، مصوبه جدیدی را به فدراسیون‌های ملی اعلام کرده است که براساس آن کشتی‌گیرانی که بدن خود را چرب می‌کنند با مجازات شدیدی روبرو خواهند شد.

براساس اعلام کمیسیون داوران کشتی کشور و با توجه به ابلاغ اتحادیه جهانی کشتی به کلیه فدراسیون‌ها، طبق مصوبه هیأت رئیسه این اتحادیه و نظر به شکایت کمیسیون قهرمانان در رابطه با استفاده برخی از کشتی‌گیران از روغن روی بدن خود، یادآور می‌شود طبق قوانین کشتی، استفاده از هرگونه ماده روغنی و چسبی روی بدن ممنوع است. 
بر این اساس مقرر شده است در رقابت‌های جهانی کشتی که تا چند روز دیگر در شهر نورسلطان قزاقستان آغاز می‌شود، کنترل‌های دقیق‌تری توسط داوران انجام شده و در صورت مشاهده مواردی از این دست، کشتی‌گیر خاطی با مجازاتی شدید جریمه خواهد شد.
در ادامه کمیسیون داوران از کلیه مربیان، سرپرستان و کشتی‌گیران درخواست می‌کند ضمن رعایت موارد اعلام شده، فراگیری ریزه‌کاری‌های داوران، مرور قوانین و مقررات از جمله قوانین رفتاری را که به‌تازگی روی سایت فدراسیون کشتی بارگذاری شده مورد مطالعه و ملاک عمل قرار داده تا هیچگونه عواقبی متوجه کشتی کشورمان نشود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =