۱۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۸
کد خبرنگار: 2092
کد خبر: 83470378
۰ نفر

برچسب‌ها

تصادف زنجیره‌ای در محور شاهرود- دامغان ۹ مصدوم داشت

شاهرود - ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: تصادف زنجیره‌ای سه خودرو در محور شاهرود- دامغان موجب مصدومیت ۹ تن از هموطنان شد.

ناصر سلمانپور دوشنبه در گفت و گو با ایرنا زمان این حادثه را هشت و ۵۳ دقیقه و مکان آن را پنج کیلومتری شهر شاهرود اعلام کرد.

  وی افزود: در این حادثه سه دستگاه خودروی سواری سمند، تیبا و پراید برخورد کردند و مصدومان نیز با سه دستگاه آمبولانس اورژانس به بیماستان امام حسین(ع) منتقل شدند.

  سلمانپور گفت: ۲تن از مصدومان کودک زیر هفت سال بوده و راننده یکی از خودروها نیز حال مساعدی ندارد.

  محورهای شاهرود و میامی هرساله به ویژه در تابستان و روزهای تعطیل نوروز شاهد رفت و آمد میلیونی هموطنان است.

یکنواخت بودن راه ها، نبود امکانات کافی برای استراحت رانندگان و نیز ایمن نبودن برخی از نقاط این مسیر  باعث رخداد حوادث رانندگی به ویژه انحراف از راه و واژگونی خودروها می شود.

به گزارش اورژانس شاهرود ، در تعطیلات نوروزی امسال ۱۶۲ حادثه رانندگی در شرق سمنان روی داده که ۳۳۷ تن زخمی و سه تن نیز کشته شدند .
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۵۰ کارشناس در ۱۵پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.
همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.
۷۳۵۸/۶۱۶۷

اخبار مرتبط