مبلغان محرم تببین گر عوامل تحکیم بخش خانواده باشند

بوشهر_ایرنا_ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهرگفت: مبلغان در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان افزون بر بررسی ابعاد مختلف قیام عاشورا ،عوامل تحکیم بنیان خانواده را نیز برای مردم تبیین کنند.

حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی روز دوشنبه در بازدید از مساجد و حسینیه های شهر بوشهر افزود:مبلغان و فعالان عرصه تبلیغ در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین تقویت بنیان خانواده و کاهش آسیب‌های اجتماعی نقشی پررنگ دارند.

وی بیان کرد: در این زمینه از مبلغان انتظار می رود از ظرفیت مجالس ماه‌های محرم و صفر برای تبیین عوامل تحکیم بخش بنیان خانواده استفاده کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر یادآورشد: در ایام ماه های محرم و صفر ۱۲۰۰هیات مذهبی و ۸۰۰ مبلغ، واعظ و خطیب در شبکه تبلیغی این استان فعالیت میکنند.

سروستانی تصریح کرد: در این شبکه وظیفه سنگینی در بحث شناساندن معروف‌ها و مبارزه با منکرات داریم و باید در ارتباط موثر با مردم راه‌های مقابله با منکرات را معرفی کنیم.

وی افزود: مجالس ماه محرم و صفر فرصت مناسبی برای بیان  معروف ها و منکرها به مردم است.

سروستانی گفت: مبلغان همچنین از هر فرصتی به‌ویژه ماه‌های محرم و صفر برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و به‌ویژه فرهنگ‌سازی در خصوص جلوگیری از مصرف مواد مخدر فعالیت کنند.

۷۲۱۲/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =