«مجلس حیرانی» برای پخش از ابتدای ماه صفر آماده می‌شود

تهران - ایرنا - همزمان با پشت سرگذاشتن بیش از نیمی از فیلمبرداری سریال مجلس حیرانی،‌ به کارگرداین داریوش یاری، این مجموعه ۱۰ قسمتی برای پخش از ابتدای ماه صفر در حال طی کردن مراحل آماده سازی خود است.

مجلس حیرانی قرار است در ۱۰ قسمت ساخته شود و پخش آن به روزهای اول ماه صفر خواهد رسید. این سریال داستانی از یک تکیه را روایت می‌کند که چالش‌هایی را میان دو برادر شکل می دهد.

بیژن امکانیان و کاوه خداشناس نقش این دوبرادر را ایفا می کنند. ایجاد چالش میان برادر بزرگتر (امکانیان) با برادر کوچک خود باعث مهاجرت او از ایران می شود تا آنکه فرزندش که نقش او را عباس غزالی برعهده دارد برای پیگیری ماجرایی به ایران باز می‌گردد. از دیگر بازیگران این سریال می توان به کاظم هژیرآزاد و سیما خضرآبادی نیز اشاره کرد.

حدود یک ماه است که تصویربرداری این سریال محرمی آغاز شده است و تا دو الی سه هفته دیگر ضبط و تصویربرداری سریال به پایان می‌رسد.

مجلس حیرانی که داستانی درباره انتقام دارد به سفارش سیمافیلم در دست تهیه است و تاکنون مشخص نشده است از کدام شبکه سیما برای پخش روی آنتن خواهد رفت.

مجلس حیرانی به کارگردانی داریوش یاری و تهیه‌کنندگی داوود شاه‌بابایی در حال ساخت است و تاکنون تصویربرداری ۶۰ درصد از سریال انجام شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =