آهنگ “درد تو تشنگی نبود” منتشر شد

کرمان - ایرنا - آهنگ جدید “درد تو تشنگی نبود”، روایت مهدی مرکزی خواننده موسیقی پاپ کرمان با موضوع محرم و صفر در وصف شهادت حضرت سیدالشهدا (ع) و یارانش منتشر شد.

این خواننده پاپ استان کرمان روز دوشنبه  پیرامون انتشار آهنگ جدیدش بمناسبت ایام محرم و صفر به خبرنگار ایرنا گفت: ما همه به عنوان یک مسلمان اهل تشیع نسبت به ساحت مقدس آقا اباعبدالله حسین (ع) ارادت ویژه‌ای داریم و من هم از این قاعده مستثنی نیستم و با توجه به روزهای سوگواری توسط یکی از دوستان نزدیکم پیشنهاد شد تا یک آهنگ ویژه را برای امام حسین (ع) آماده کنم.
مرکزی در ادامه افزود: همه ما در قبال زنده زنده نگهداشتن عاشورای واقعی مسئولیم و بنده هم سعی کردم هنرم را در راه آزادگی، بزرگی و مظلومیت امام حسین (ع) در طبق اخلاص قرار دهم، و این اتفاق را یک وظیفه می‌دانم.

این خواننده پاپ ادامه داد: قبل از من هم خواننده‌هایی از جمله رضا صادقی، محسن یگانه، امیرعباس گلاب، آرش و مسیح و غیره با انتشار آهنگ‌هایی درباره محرم، ارادت خود را به ساحت مقدس ائمه اطهار نشان داده اند.
 مرکزی با معرفی عوامل این آهنگ اظهار داشت: ساخت آن کمتر از یک ماه قبل، کلید خورد اما با توجه به کمبود وقت به لطف خداوند توانستیم از بهترین‌ افراد برای تولید این اثر استفاده کنیم، از همین رو ترانه‌سرای این کار امیرحسام افشار و تنظیمش را آرش آزاد برعهده گرفتند.
خواننده کرمانی پیرامون تقدیم آهنگش به هیات گدایان حسین (ع) کرمان تصریح کرد: همه هیات‌ها و افرادی که زیر بیرق آقا اباعبدالله (ع) سینه می‌زنند قابل احترامند، اما چون جزو اعضای هیات گدایان حسین (ع) کرمان بودم و این کار دلی بود خواستم این اثر را به این هیات تقدیم کنم که اعضایش را جوانان کرمانی تشکیل می‌دهند.

 مهدی مرکزی در پایان از برگزاری کنسرت جدیدش خبر داد و گفت: به امید خدا در آبان‌ماه امسال کنسرت متفاوتی را در شهر کرمان داریم و این اثر را هم به صورت زنده خواهم خواند.

7432 /۷۴۳۷/ ۵۰۵۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =