کیله‌شین اشنویه مقابل شهرداری گوگ‌تپه به تساوی رسید

مهاباد- ایرنا- هفته یازدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر آذربایجان‌غربی با تساوی تیم فوتبال کیله‌شین اشنویه مقابل شهرداری گوگ‌تپه به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، عصر امروز / یکشنبه/ در تک بازی باقی‌مانده از هفته یازدهم این رقابت‌ها تیم فوتبال کیله‌شین اشنویه در ورزشگاه آزادی این شهر مقابل میهمان خود تیم شهرداری گوگ‌تپه با تساوی یک بر یک متوقف شد.

قضاوت این بازی را علی خرامان، منوچهر ابراهیمی‌آذر و مهدی ابراهیمی‌آذر به ترتیب به عنوان داور وسط، کمک داور اول و دوم بر عهده داشتند.

در پایان هفته یازدهم این رقابت‌ها تیم نوشان ارومیه با مجموع ۲۴ امتیاز از ۱۱ بازی با سه امتیاز اختلاف نسبت به تیم ۹۰ ارومیه صدرنشین جدول لیگ برتر فوتبال استان است و تیم شهرداری پیرانشهر نیز با هشت امتیاز در قعر این جدول قرار دارد.

هفته دوزادهم این رقابت‌ها روز جمعه (۲۲ شهریورماه) با میزبانی تیم‌های شهرداری محمدیار، پرسپولیس حاجی‌خوش مهاباد، ۹۰ ارومیه، شهرداری گوگ‌تپه مهاباد و هیات فوتبال شوط به ترتیب از تیم‌های کارگران میاندوآب، نوژین‌بهار ارومیه، نوشان ارومیه، شهرداری پیرانشهر و کیله‌شین اشنویه برگزار می‌شود.

لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که تیم‌های اول و دوم به رقابت‌های لیگ دسته سه کشور صعود می‌کنند.

سال گذشته تیم‌های کشاورز بوکان و کاویان نقده توانستند مجوز حضور در لیگ دسته سه کشور را کسب کنند.

۹۹۰۳/۶۱۸۵/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =