تماس تلفنی وزیر ورزش و جوانان با مربیان و بازیکنان تیم ملی بسکتبال

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان پس از صعود تیم ملی بسکتبال به المپیک توکیو با رییس فدراسیون، مربیان و بازیکنان تماس تلفنی برقرار و این موفقیت بزرگ را به آنان تبریک گفت.

«مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و ‌جوانان در تماس‌هایی جداگانه با «رامین طباطبایی» رییس فدراسیون‌، «مهران شاهین‌طبع» سرمربی، «حامد حدادی» و «صمد نیکخواه‌بهرامی» بازیکنان تیم ملی بسکتبال، صعود تیم ملی ایران به المپیک توکیو را تبریک گفت.

متن مکالمه تلفنی سلطان‌فر با نیکخواه‌بهرامی و حدادی از این قرار است: صعود مقتدرانه شما به المپیک، نشان توانمندی و بزرگی بازیکنان و این رشته در ایران دارد و خوشحالم که جوانان پرافتخار ایران را در المپیک می‌بینم.

وزیر ورزش و جوانان به سرمربی تیم ایران نیز تبریک گفت و اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان برای حضور موفق تیم ملی بسکتبال در المپیک نیز  همچون گذشته از این تیم و فدراسیون بسکتبال حمایت می‌کند و خوشحالم که کادر فنیِ تمام ایرانی توانستند این موفقیت بزرگ را بدست آورند.

سلطانی‌فر در مکالمه با رییس فدراسیون بسکتبال گفت: همانطور که گفته بودم بسکتبال ایران توان جهانی شدن را دارد و بعد از بازی خوب شما مقابل اسپانیا یقین پیدا کردم که توانایی صعود به المپیک را داریم؛  بسکتبال جزء اولویت های مهم وزارتخانه در المپیک است و تمام نیازهای تدارکاتی این تیم برای حضور موفق در المپیک برآورده خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =