سامانه ثبت نام امور مالیاتی برای ثبت کارتخوان در دسترس پزشکان است

تهران- ایرنا- معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی گفت: سامانه ثبت نام امور مالیاتی همچنان در دسترس پزشکان است و جامعه پزشکی می‌توانند برای ثبت کارتخوان به سامانه سازمان امور مالیاتی مراجعه کنند.

به گزارش سازمان نظام پزشکی، محمد جهانگیری روز یکشنبه افزود: با توجه به اعلام قبلی سازمان امور مالیاتی مبنی بر الزام جامعه پزشکی به استفاده از کارتخوان از اول مهر ماه جاری، سامانه ثبت نام پزشکان به منظور ثبت کارتخوان در سازمان امور مالیاتی همچنان در دسترس پزشکان است.

حسین کرمانپور، مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی نیز در این رابطه بیان کرد: بیش از ۵۰ درصد پزشکان برای ثبت کارتخوان خود وارد سامانه مالیاتی شده‌اند. بسیاری از پزشکان با وجود ورود به سامانه مالیاتی کشور موفق به ثبت شماره سریال ۱۶ رقمی مورد نظر این سازمان برای ثبت دستگاه کارتخوان نشده‌اند که دلیل اصلی این امر آماده نبودن یکی دو شرکت برای ورود سریال نامبر سخت افزاری است.

کرمانپور اظهار داشت: سازمان نظام پزشکی کشور در مقام برخورد با پزشکانی که اقدام به ثبت کارت نکرده‌اند نیست. قانون برای برخورد با این پزشکان راهکارهای مناسب را ارائه کرده و ما نیز در کنار قانون به تشویق پزشکان برای ورود به این سامانه هستیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =