۱۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۱
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 83469987
۱ نفر

برچسب‌ها

تیم فوتسال دریژنو فرخ‌شهر گرفتار حاشیه‌های داوری

تهران- ایرنا- اعلام نارضایتی تیم فوتسال زنان دریژنو فرخ‌شهر در نهایت به درگیری لفظی کادر فنی با داوران و رای کمیته انضباطی علیه این تیم منجر شد، موضوعی که می‌توانست به شیوه‌ای دیگر برطرف شود تا لیگ برتر را با چنین حاشیه‌هایی روبه‌رو نسازد.

هفته چهارم لیگ برتر فوتسال زنان در حالی برگزار شد که در دیدار بین تیم‌های دریژنو فرخشهر و شهروند ساری حاشیه‌های بسیاری به وجود آمد.  
حاشیه‌هایی که حاکی از حضور چند کادر فنی مرد در این دیدار و درگیری لفظی میان یکی از آنها با داوران این بازی بود.  
موضوعی که سبب شد تا کمیته انضباطی در نهایت رایی را صادر و تمامی کارت‌های بازی عوامل این ۲ دیدار را باطل کند و مقرر شد تا سایر کارت‌ها نیز توسط نهاد نظارتی مرتبط تا ۷۲ ساعت آینده مورد بررسی قرار گیرد.
پیگیری‌های خبرنگار ایرنا از مسئولان هر ۲ تیم نشان داد که در خلال این دیدار یک درگیری لفظی از طرف کادر فنی دریژنو فرخ شهر با داور به وجود می‌آید اما شدت این درگیری به اندازه‌ای نبوده که سرمربیان متوجه آن شوند و به خاطر آن بازی را متوقف کنند.  
با این حال کمیته انضباطی برخوردی جدی و فوری با هر دو تیم داشته است. یکی از مواردی که باعث شده این برخورد جدی‌تر باشد، موضوع حضور مردان در کنار تیم‌های فوتسال زنان بوده است.
البته نباید این مهم را نادیده گرفت که مشاوران فنی مرد همواره به عنوان عضوی از تیم در کنار بازیکنان حضور دارند. مشاورانی چون علی رعدی و پیش از آن علی صانعی در کنار اعضای تیم ملی فوتسال در تورنمنت روسیه و بازی های داخل سالن آسیا بازیکنان را همراهی کردند و هیچ‌گونه مشکلی در این زمینه به وجود نیامده است.
گرچه نباید از یاد برد که بیشتر ملی پوشان رشته‌های مختلف از جمله فوتبال و والیبال حسین عبدی و جواد مهرگان را در کنار خود دارند که تاکنون حضور آنها برای رشد و پیشرفت فوتبال و والیبال زنان مشکلی ایجاد نکرده است.
به نظر می‌رسد که اعضای کادر فنی دریژنو فرخشهر نارضایتی خود را از قضاوت داوران این دیدار به گونه‌ای اعلام کردند که در نهایت به ضرر آنها انجامید. شاید اگر کادرفنی این تیم شیوه اعتراض را به گونه‌ای رسمی‌تر و در مکانی بهتر انجام می‌دادند این مشکلات هم به وجود نمی‌آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =