۱۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۰
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 83469903
۰ نفر

برچسب‌ها

۹۰۰ هکتار از اراضی ملی در خراسان رضوی رفع تصرف شد

مشهد- ایرنا- ۹۰۰ هکتار از اراضی ملی به ارزش ۲۰ هزار میلیارد ریال در استان خراسان رضوی طی سه سال و نیم گذشته توسط یگان حفاظت اراضی ملی رفع تصرف شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی روز یکشنبه در مراسم معرفی فرمانده جدید یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی گفت: در بهمن ماه سال ۱۳۹۴ یگان حفاظت اراضی ملی برای نخستین بار در استان خراسان رضوی تشکیل شد و پس از گذشت سه سال و نیم، این یگان موفق به رفع تصرف از ۹۰۰ هکتار اراضی ملی شده است. 

اخوان عبداللهیان با تشکر از زحمات مجموعه یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان افزود: در این مدت این یگان با بکارگیری صد درصد توان خود و نیز انجام کار تیمی و برقراری تعاملات داخل سازمانی و تعامل با دستگاه های مرتبط، اجازه تصرف اراضی بیت المال را به سودجویان نداده و این موفقیت با همکاری و تعامل نیروی انتظامی، قوه قضائیه و دیگر نهاد های عضو شورای حفظ حقوق بیت المال میسر شده است.

سرتیپ دوم پاسدار محمد تقوی فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی نیز در این مراسم با اشاره به شرایط سخت کاری نیروهای شاغل در یگان حفاظت اراضی استان گفت:‌ فعالیت هایی که در زمینه رفع تصرفات در این استان انجام شده است نشان ازخود گذشتگی و تلاش بی دریغ مجموعه نیروهای یگان حفاظت اراضی استان میباشد چرا که با وجود محدودیت امکانات، حفظ منافع ملی را در اولویت کارهای خود قرار داده اند.

سرهنگ پاسدار جواد خردمند فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی نیز با بیان اینکه حفظ حقوق بیت‌المال، جلوگیری از تصرف اراضی و کوتاه کردن دست سودجویان از اهم وظایف یگان حفاظت است گفت: تلاش میشود با اقدام به موقع، براساس قانون برخورد قاطع با متصرفان و متجاوزان اراضی ملی صورت گیرد.

در این مراسم سرهنگ بهرام خسروی به‌ عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان خراسان رضوی معرفی شد.

۷۴۸۹/۶۰۵۳

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =