نظم و امنیت عزاداران حسینی به صورت شایسته تامین می‌شود

تهران- ایرنا- رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه خدمت به عزاداران امام حسین(ع) افتخار بزرگی است، گفت: نظم و امنیت عزاداران حسینی به صورت شایسته تامین می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از  پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار "حسین رحیمی" در جلسه ای با روسای پلیس های تخصصی با تاکید بر اینکه محرم به خصوص دهه اول و به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی فرصت مغتنمی است که باید به نحو مقتضی از برکات و ثمرات این ایام استفاده کرد و به عزاداران حسینی از صمیم جان خدمت رسانی کنیم، بیان داشت : امروزه پلیس از سرمایه اجتماعی قابل قبولی در سطح جامعه برخوردار است و باید تلاش کنیم که این سرمایه و اعتماد اجتماعی را با خدمت رسانی هرچه بهتر و سریع تر افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه مردم سرمایه اصلی نظام و انقلاب هستند و باید اعتماد، اطمینان و باورشان را با خدمت رسانی شایسته افزایش دهیم، ادامه داد: فرصت محرم از جمله مهمترین و مغتنم ترین فرصتهایی است که میتوانیم با حضوری پر رنگ و مؤثر، اعتماد و اطمینان مردم نسبت به پلیس را ارتقاء بخشیم.

رییس پلیس پایتخت گفت: باید از عاشورا عبرت گرفت حادثه عاشورا در تاریخ جریان دارد و این اتفاق در اعصار و دوره های مختلف به شکلهای گوناگون حادث میشود از این رو باید مواظب باشیم که در خط ولایت باشیم وگرنه یزیدی خواهیم شد.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه نظم و امنیت عزاداران حسینی باید به نحو احسنت و مطلوب تامین شود افزود: خدمت به عزاداران و ارادتمندان امام حسین(ع) افتخار بزرگی است که باید با خدمت شایسته و مناسب این فرصت را غنیمت بشماریم.

تهرام/۳۰۳۶//۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =