۱۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۶
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83469892
۰ نفر

برچسب‌ها

۹۱ مرکز نیکوکاری در استان بوشهر راه اندازی شد

بوشهر_ایرنا_ مدیرکل کمیته امداد استان بوشهرگفت: تاکنون ۹۱ مرکز نیکوکاری در این استان راه اندازی شده که این مرکزها ۶ هزار خانوار نیازمند را زیر پوشش خود قرار داده اند.

احمد لطفی روز یکشنبه در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری امیرمومنین(ع) روستای نظرآقا شهرستان دشتستان افزود: با راه اندازی این مرکزها  در رسیدگی خیران به وضعیت نیازمندان بخوبی تسهیل سازی شده است.

وی بیان کرد: یکی از اهدف ایجاد مراکز نیکوکاری کمیته امداد واگذاری امورات مردم به مردم و سرعت بخشیدن به روند ارائه خدمات به نیازمندان است.

لطفی ادامه داد: مراکز نیکوکاری امداد محله‌هایی هستند که ایفاگر نقش کمیته امداد در دل محله‌ها برای رسیدگی به نیازمندان محسوب می‌شوند.

وی افزود: فقرزدایی نقطه به نقطه از دیگر اهداف راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در محلات به شمار می رود.

لطفی گفت: این مراکز وظیفه شناسایی و توانمندسازی نیازمندان هر محله و منطقه را بر عهده دارند و کمیته امداد تنها نقش پشتیبانی و نظارت را دنبال می‌کند.

لطفی تصریح کرد: کمک هایی که از طریق مراکز نیکوکاری جمع آوری می‌شود تنها برای مددجویان کمیته امداد نیست و تمام نیازمندان منطقه را شامل می‌شود.

وی عنوان کرد: در این ارتباط با نظر خیران، نیکوکاران و معتمدان محلات افراد نیازمند شناسایی و کمک های مردمی در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: افزایش مراکز نیکوکاری از برنامه‌های کمیته امداد استان است که با هدف کاهش فقر و رفع نیاز محرومان و هدایت نیازمندان به سمت خودکفایی انجام می‌شود.

وی از مردم و خیران نیکوکار درخواست کرد با عضویت و کمک به مراکز نیکوکاری مشکلات نیازمندان محلات خود را برطرف کنند.

۷۲۱۲/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =