فتحی: مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را می‌گیریم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را خواهیم گرفت و هواداران عزیز استقلال از این بابت نگرانی نداشته باشند.

«امیرحسین فتحی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در تلاش شبانه‌روزی هستند تا با پیگیری‌های خود مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کنیم.

وی افزود: هم اکنون که با شما در حال صحبت هستم، نشست هیات مدیره باشگاه استقلال در حال برگزاری است و جا دارد از مدیران ارشد باشگاه تشکر ویژه‌ای داشته باشم که دلسوزانه تلاش‌های بی‌وقفه‌ای داشته‌اند.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: در ۲۰ روز اخیر با تلاش‌های شبانه روزی و جلسات فراوانی که داشته‌ایم با افرادی که طلب داشتند مذاکره و به دنبال منابع مالی بوده ایم تا بتوانیم موانعی را که پیش روی باشگاه بود را برطرف کنیم.

فتحی تاکید کرد: به امید خدا مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت می‌کنیم و هواداران عزیز و دوست داشتنی استقلال از این بابت نگرانی نداشته باشند.

وی گفت: اگرچه 2 هفته از مسابقات لیگ برتر گذشته است و استقلال نتوانسته به پیروزی برسد، اما تیم خوبی داریم که از مربیان و بازیکنان مجرب بهره می‌برد و به طور حتم در ادامه لیگ برتر به نتایجی در شان نام بزرگ استقلال می‌رسیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =