واقعیت‌های برگزاری عروسی در شهرک‌های صنعتی همدان

همدان- ایرنا- برخلاف ادعاهایی مبنی بر تبدیل واحدهای تولیدی متروکه شهرک‎‌های صنعتی همدان به محلی برای برگزاری عروسی، مشخص شد که یکی از صنعتگران خوش نام این استان برای کارگرش جشن عروسی ساده ای در حیاط یکی از واحدهای تولیدی فعال خود گرفته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: کلیپی در فضای مجازی مبنی بر برگزاری مراسم عروسی در یک واحد تولیدی همدان منتشر شد که محتویات آن نشان از این است که این واحد متعلق به یکی از فعالان اقتصادی توانمند و صاحب نام استان است.

ظاهر پورمجاهد با بیان اینکه این فعال اقتصادی دارای سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی است که در ۲ سال گذشته فعال شده است، افزود: این فعال اقتصادی چندی پیش برای یکی از کارگران خود اقدام به برگزاری جشن عروسی در حیاط کارخانه کرده بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان بیان کرد: به گفته مدیر این واحد تولیدی به هیچ وجه این جشن با اختلاط زن و مرد همراه نبوده است بلکه تنها یک جشن ساده برای یک کارگر برگزار شده است.

پورمجاهد با احتمال اینکه کلیپ منتشر شده مربوط به مکان دیگر است که به اسم این واحد تولیدی جا زده اند ادامه داد: فردی مدعی شده که سوله‌های خالی و راکد شهرک‌های صنعتی همدان تبدیل به تالار عروسی شده که حتی در صورت تایید کلیپ پخش شده در فضای مجازی، این واحد تولیدی هم اینک فعال بوده و تولیدات آن به کشورهای خارجی صادر می شود.

وی ادامه داد: عده ای مدعی شده اند که واحدهای تولیدی راکد استان تبدیل به تالار شده و چند بار عروسی در آن گرفته اند و ما آدرس این مکان ها را از آنها خواسته ایم که تاکنون ارائه نداده اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان یادآوری کرد: ۲ مورد برگزاری جشن عروسی در سوله های شهرک‌های صنعتی ملایر و همدان در سال ها پیش گزارش شده بود که در همان زمان برخوردهای قانونی با مالکان آنها صورت گرفت.

پورمجاهد تاکید کرد: اگر این افراد دلسوز استان هستند راهش این است که اگر در واحدی هم تخلفی صورت گرفت بدون ایجاد حاشیه و سر و صدا موضوع را مستقیم به مسئولان منتقل کنید.

وی با بیان اینکه مستندات پیش از ارائه گزارش به استانداری و بررسی صحت آن، در فضای مجازی پخش شده است بیان کرد:  مگر می شود در مکانی که مجوز ندارد نظیر شهرک های صنعتی مداوم عروسی گرفت؟ این افراد با این قبیل اظهارات تلاش های پلیس را هم زیر سوال می برند. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان تاکید کرد: هر کس می تواند در استان در قالب وظایف خود به استان کمکی کند، دست او را می بوسم اما قرار باشد از مسئولان اطلاعات دریافت کرده و آن را ابزاری برای پیگیری اهداف خود کنند این روش پذیرفتنی نیست.

۷۵۲۶/۲۰۹۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =