۱۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۹
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83469830
۲ نفر

برچسب‌ها

کاسه کوزه‌ خراب شدن پنالتی، سر همسر «گریژمان» شکست

تهران- ایرنا- «آنتوان گریژمان» پس از هدر دادن یک پنالتی در جریان پیروزی چهار بر یک تیم ملی فرانسه مقابل آلبانی در انتخابی یورو ۲۰۲۰، «غیبت همسرش» در ورزشگاه را دلیل اصلی از دست رفتن پنالتی عنوان کرد.

مهاجم تازه‌وارد باشگاه بارسلونا متعهد شد که پس از این در زدن پنالتی‌ها دقت بیشتری کند و به شوخی مدعی شد که این اتفاق به دلیل عدم حضور همسرش در ورزشگاه رخ داده است.

قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ شب گذشته به لطف ۲ گل «کینزلی کومان» و  گل‌های «اولیویر ژیرو» و «جاناتان ایکونه» آلبانی را با ۴ گل بدرقه کرد.

با این حال، گریژمان با از دست دادن پنالتی که در نیمه نخست نصیب فرانسوی‌ها شد، شانس افزایش آمار گل‌های ملی خود را از دست داد؛ تلاش او از روی نقطه پنالتی به تیرک دروازه برخورد کرد و در ریباند به جریان بازی بازگشت.

مرد فرانسوی در این خصوص اظهار داشت: نمی‌دانم شاید به این دلیل که همسرم بازی را تماشا نمی‌کرد، پنالتی را از دست دادم؛ جنب‌وجوش خوبی در بازی داشتم اما قرار نیست همه توپ‌ها تبدیل به گل شود با این حال، باید روی پنالتی‌ها بیشتر کار کنم.

دیدار تیم های فرانسه و آلبانی به دلیل پخش اشتباهی سرود ملی آندورا به جای آلبانی با هفت دقیقه تاخیر آغاز شد.

بازیکنان آلبانی نیز در واکنش تا زمان تصحیح اشتباه رخ داده و پخش سرود ملی خود از پیگیری تشریفات ابتدایی بازی خودداری کردند.

با این وجود، این پایان آبروریزی فرانسوی‌ها نبود و گوینده ورزشگاه پس از برطرف شدن مشکل به جای عذرخواهی از تیم ملی آلبانی از تیم ملی ارمنستان! عذرخواهی کرد.

گریژمان در این باره نیز تاکید کرد: خیلی غافلگیر شده بودیم؛ کمی هم شوکه بودیم؛ اشتباه بزرگی بود که هرگز نباید تکرار شود؛ منتظر ماندیم، سرود ملی آنها پخش شد اما این اتفاق ما را هم آزار داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =