۱۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۲
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83469828
۰ نفر

برچسب‌ها

هیات رئیسه شورای اسلامی شهر همدان انتخاب شدند 

همدان- ایرنا- اعضای هیات رئیسه سال سوم از دوره پنجم شورای شهر همدان با برگزاری انتخابات در چهلمین نشست رسمی صحن شورا مشخص شدند.

در این جلسه که روز یکشنبه با حضور معاون برنامه‎ ریزی و امور عمرانی فرماندار همدان برگزار شد «کامران گردان» با کسب بیشترین آرا برای دومین سال متوالی به عنوان رئیس شورا انتخاب شد، همچنین حمید بادامی‌نجات به عنوان تنها کاندیدای نایب رئیس شورا، اعلام آمادگی کرد که وی نیز با بیشترین آرا برای دومین سال متوالی، انتخاب شد.

در ادامه انتخابات هیات رئیسه شورای شهر همدان مریم روانبخش، رضوان سلماسی و جواد گیاه شناس به ترتیب به عنوان منشی اول، دوم و سوم انتخاب شدند.

معاون امور عمرانی فرمانداری همدان در این نشست با بیان اینکه همدلی و وفاق در شورای شهر همدان حکم‌فرماست، گفت: در شوراها اختلاف سلیقه و نظرها وجود دارد، اما این امر در راستای پیشرفت و ارتقای کارها موثر است.

رضا زمانی افزود: مصوبات خوب و راهگشایی در شهر همدان به فرمانداری ارسال می‌شود که امید است این روند ادامه یابد.

وی با اشاره به تصویب بیش از ۸۰ درصد مصوبات ارسالی شورای شهر همدان به کمیته انطباق فرمانداری، اظهار داشت: با توجه به اینکه مصوبات خوبی به کمیته انطباق ارسال می‌شود، بیشتر مصوبات این شورا بر اساس قوانین، مورد تأیید این کمیته قرار می‌گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز با تأکید بر اینکه کمیته انطباق فرمانداری همدان با حُسن نیت بر اساس قوانین، مدیریت شهری را کمک می‌کند گفت: این کمیته همکاری خوبی با مدیریت شهری در راستای خدمات‌دهی بهتر به شهر و شهروندان دارد به گونه‌ای که توانستیم بیشترین مصوبات کمیسیون‌ها را در کمیته انطباق داشته باشیم.

کامران گردان با اشاره به انسجام و همدلی موجود در شورای پنجم و با بیان اینکه هیچگونه تنشی در شورا نبوده و نیست اظهار داشت: اعضای شورای پنجم همانند گذشته در کنار هم قرار دارند و تمامی اعضا رئیس و مشاور ما هستند.
۷۵۲۶/۲۰۸۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =