پیگیری تمرینات تیم‌ملی فوتبال ایران در هوای ابری هنگ‌کنگ

تهران- ایرنا- تیم‌ملی فوتبال ایران سومین تمرین خود پیش از مصاف با هنگ‌کنگ در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را در هوای ابری برگزار کرد.

تیم ملی فوتبال ایران که از ۱۴ شهریورماه در هنگ کنگ به سر می برد، سومین تمرین خود را در حالی امروز (یکشنبه) پیگیری کرد که مانند روزهای گذشته همچنان هوا این شهر بارانی و ابری است و کمتر اثری از نور خورشید وجود دارد.

شاگردان «مارک ویلموتس» سرمربی تیم ملی در ابتدای این تمرین ابتدا حرکات کششی و نرمشی و دویدن آرام را در دستور کار قرار دادند و  سپس عبور از موانع و انجام بازی سپک تاکرا محور تمرینات شد.

«علیرضا بیروانوند»، «رشید مظاهری» و «حسین حسینی» گلرهای تیم ملی نیز با نظر «لورن اسپینوزی» مربی دروازه‌بان‌ها، برنامه‌های خود را دنبال کردند.

ولیموتس به همراه «وحید هاشمیان» ‌ مربی تیم ملی عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشتند و  نکات لازم را در جریان تمرین به آنها گوشزد می کردند.

«اشکان دژاگه» که به تازگی به تمرین تیم‌ملی اضافه شده است در تمرینات حضور پررنگی داشت.

بازی درون تیمی و مرور تمرینات تاکتیکی پایان بخش تمرین امروز بود.

تیم ملی فوتبال ایران قرار است روز سه شنبه ۱۹ شهریورماه در نخستین دیدار رسمی مرحله مقدماتی صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ از ساعت۱۷ مقابل تیم هنگ کنگ به میدان برود.

این در حالی است که هنگ‌کنگ به دلیل اعتراض های خیابانی هنوز ناآرام است و پلیس در تلاش است امنیت ورزشگاه و هتل محل استقرار بازیکنان و فرودگاه را فراهم کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =