۱۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۲
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83469755
۰ نفر

برچسب‌ها

بارندگی و وزش باد شدید در گیلان تا فردا

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از بارندگی و وزش باد شدید در استان طی امروز و فردا (دوشنبه) خبر داد.

مازیار غلامی عصر یکشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت تناوبی سامانه ناپایدار تا پایان هفته در منطقه است بنابراین طی این مدت شرایط برای ابرناکی، بارندگی، وزش باد و رعدوبرق مهیاست.

وی ادامه داد: طی امروز و فردا ، بارندگی و وزش باد در پاره ای نقاط شدید خواهد بود.

غلامی آسمان امروز گیلان را ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (پاره ای نقاط شدید) ، رعد و برق، در دامنه های جنوبی قسمتی ابری تا ابری، بعضی ساعت ها بارندگی، وزش باد و رعد و برق عنوان و برای فردا نیز آسمان استان  را ابری و مه آلود، کاهش نسبی دما، بارندگی و وزش باد (پاره ای نقاط شدید) ، رعد و برق، در دامنه های جنوبی قسمتی ابری تا ابری، بعضی نقاط بارندگی، وزش باد و رعد و برق پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۳۰ درجه سلسیوس مربوط به بندرانزلی و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۱ درجه مربوط به دیلمان و جیرنده ذکر کرد.

غلامی بیشینه دمای رشت طی امروز را ۲۲ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۱۸ درجه عنوان کرد.

وی در توضیح وضعیت دریا طی امروز گفت: ارتفاع موج بین ۵ / ۰ تا ۲/۲ متر، دمای آب دریا ۲۷ درجه سلسیوس و شرایط برای شنا نا مناسب است.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته را با افزون بر ۶۵ میلیمتر مربوط به بندرآستارا ذکر کرد.

۷۲۹۶/۲۰۰۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =