محدودیت ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورا در بندرعباس اعلام شد

بندرعباس- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان ممنوعیت ها و محددودیت های ترافیکی مراسم تاسوعا و عاشورا در بندرعباس را اعلام کرد.


 سرهنگ مجید صالح پور عصریکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: مراسم صبح روز تاسوعا در محل پارک غدیر بندرعباس برگزار و ممنوعیت توقف هرگونه خودرو و وسیله نقلیه در باند جنوبی و کند رو و باند ساحلی اعمال  می شود.
وی بیان داشت: مراسم روز عاشورا نیز در امامزاده سید مظفر(ع) بندرعباس از نماز مغرب و عشا محدودیت  تردد و توقف در خور شیلات به سمت امامزاده از سمت تقاطع خانه نان تا تقاطع بلوار سرور آزادگان به سمت خیابان شهید تابدار و بلوار امام توسط پلیس راهنمایی و رانندگی اجرا می شود.
 این مسوول انتظامی اظهارداشت:  در صورت قصد برپایی نماز ظهر عاشورا در تقاطع مطهری نیز محدودیت تردد و توقف از میدان حضرت امام خمین (ره) به سمت تقاطع مطهری و از میدان انقلاب(هتل هرمز ) به سمت تقاطع مطهر و مسجد جامع انجام می شود.
وی ادامه داد: مراسم عاشورا در امامزاده  شاه محمدتقی  بندرعباس در بلوار و خیابان حضرت امام که بیشتر هیات ها از سمت تقاطع شهید بهشتی به سمت خیابان شهید بهشتی و برق و خیابان حافظ  حرکت می کنند محدودیت های ترافیکی در خیابان سید جمال از تقاطع فاطمیه تا تقاطع سازمان در خیابان حضرت امام و در تقاطع بلوکی تا تقاطع ۱۷ شهریور و محدوده امامزاده شاه محمد تقی اعمال می شود.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان از عموم شهروندان و رانندگان وسایل نقلیه خودرویی خواست در راستای برقراری نظم و امنیت ترافیکی و انظباط بخشی  به آمد و شد در معابر شهری در محور های اعلامی  همانند گذشته نهایت همکاری را با ماموران راهنمایی و رانندگی داشته باشند.
۷۱۹۵/۶۰۴۸

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha