۱۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۸
کد خبرنگار: 2103
کد خبر: 83469701
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۶ معتاد در کردستان جان باختند

سنندج - ایرنا - روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی کردستان روز یکشنبه اعلام کرد: از ابتدای امسال تا پایان تیر ماه (چهار ماهه نخست سال) در مجموع ۱۶ نفر بر اثر سوء مصرف مواد مخدر در این استان جان خود را از دست دادند.

تعداد جان باختگان در این مدت ۱۶ نفر بوده که نسبت به ۱۴ فوت شده مدت مشابه سال قبل، ۱۴، ۲ درصد افزایش داشته است ضمن اینکه همه فوت شدگان مصرف مواد مخدر امسال و سال قبل مرد بوده‌اند.

۱۰۲ فوتی در تصادفات رانندگی استان کردستان

از ابتدای امسال تا پایان  ت یر ماه گذشته ۱۰۲ نفر نیز بر اثر حوادث رانندگی در راه‌های برون شهری، درون شهری و روستایی استان کردستان جان خود را از دست دادند که نسبت به ۱۵۲ نفر فوت شدگان مدت مشابه سال قبل کاهش ۳۲، ۹ درصدی در این بخش داشتهایم.

براساس این گزارش از ۱۰۲ نفر فوت شدگان ۴ ماهه نخست امسال، ۶۸ نفر در جاده های برون شهری، ۱۷ نفر معابر درون شهری و ۱۷ نفر دیگر نیز در جادههای روستایی در تصادفات رانندگی جان باخته‌اند که ۸۳ نفر شان مرد و ۱۹ نفر نیز زن بودند در حالیکه از ۱۵۲ فوت شده مدت مشابه سال قبل ۱۲۰ نفر مرد و ۳۲ نفر زن بودند.

مراجعه بیش از ۲ هزار نفر از مصدومین حوادث رانندگی به پزشکی قانونی

در این مدت ۲ هزار و ۳۷۷ نفر بر اثر حوادث رانندگی در استان کردستان مصدوم شدند که نسبت به تعداد مصدومین مدت مشابه سال قبل که ۲ هزار و ۶۱۹ نفر بودند ۹، ۲ کاهش داشته است.

از کل مصدومین حوادث رانندگی ۴ ماهه اول امسال یک هزار و ۶۸۲ نفر مرد و ۶۹۵ نفر دیگر زن بودند در حالیکه از مجموع مصدومین این حوادث در مدت مشابه سال قبل یک هزار و ۸۶۸ نفر مرد و ۷۵۲ نفر دیکر زن بودند.

۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =