۱۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۹
کد خبرنگار: 2456
کد خبر: 83469682
۰ نفر

برچسب‌ها

خبرنگار اسراییلی جنگ با غزه را بی فایده خواند

بیروت - ایرنا - یکی از کارشناسان شبکه تلویزیونی ۱۲ رژیم صهیونیستی غزه را خاری در چشم اسرائیل برشمرد و تاکید کرد که ادامه درگیری ها با گروه های مقاومت در غزه بی فایده است.

به گزارش امروز (یک شنبه) پایگاه خبری العهد، "رونی دانییل" خبرنگار نظامی این شبکه در گزارشی اعلام کرد: اسرائیل پیش از این نیز چند بار در غزه وارد درگیری نظامی شد، اما توصیه من استفاده از سیاست چماق و هویج برگرفته از این جمله "آلبرت انیشتن" است که "حماقت انجام دوباره یک کار با یک شیوه و منتظر نتایج متفاوت بودن، بیماری روانی است".

وی ضمن اذغان به ناتوانی رژی صهیونیستی در مقابل گروه های مقاومت مستقر در غزه، گفت: حتی در طولانی مدت نیز قادر به حل مشکل غزه نخواهیم بود و به اسرائیلی‌ ها پیشنهاد نمی‌کنم اظهارات سران تل آویو مبنی بر پایان حاکمیت حماس در غزه را باور کنند.

دانییل در پایان تاکید کرد که اسرائیل راه حلی برای نوار غزه ندارد.

تنش در غزه در روزهای اخیر افزایش یافته است.

نظامیان صهیونیست جمعه گذشته (۱۵شهریور) در جریان راهپیمایی بازگشت دو نوجوان فلسطینی به نام های "علی الاشقر" ۱۷ ساله و "خالد ابوبکر الرباعی" ۱۴ ساله را در مرز نوار غزه با سرزمین‌های اشغالی به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

ساعاتی پس از آن، نیروهای مقاومت پنج فروند موشک از غزه به سمت منطقه "سدیروت" در سرزمین های اشغالی شلیک کردند.

بر اساس توافق انجام شده در جریان آتش بس در پایان درگیری های اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ نظامیان صهیونیست نباید به حاضران در راهپیمایی بازگشت که این هفته هفتاد و سومین آن برگزار شد، تیراندازی می کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =