۲ محموله سیگار و داروهای غیرمجاز قاچاق در نقده کشف شد

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی نقده گفت: ۵۹ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار و ۲۳ هزار عدد قرص روانگردان قاچاق در مجموع به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال طی ۲ عملیات جداگانه در این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ رسول موذنی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان سیگار خارجی قاچاق به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان و در حین کنترل مسیرهای مواصلاتی، در محور مهاباد - ارومیه از یک دستگاه خودرو سمند کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به کشف این میزان سیگار قاچاق در محور مواصلاتی نقده به مهاباد بیان کرد: طی این عملیات یک نفر نیز دستگیر و خودرو سواری حامل بار قاچاق توقیف و روانه پارکینگ شد.

وی با بیان این که امروزه قاچاق سیگار یکی آسیب‌های جدی برای جامعه به شمار می‌آید اضافه کرد: طی هفته گذشته نیز ۱۰۳ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف شد که در نوع خود بزرگ‌ترین محموله سیگار قاچاق در این شهرستان به‌شمار می‌رفت.

سرهنگ موذنی گفت: ماموران انتظامی این شهرستان همچنین در یک عملیات جداگانه نیز موفق شدند پس از کارهای اطلاعاتی نامحسوس یک محل دپوی داروهای غیرمجاز را نیز در این شهرستان شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی محل مورد نظر را بازرسی و ۲۳ هزار عدد انواع قرص‌های روانگردان به ارزش ریالی ۳۰۰ میلیون ریال را کشف و ضبط کنند.

مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بداخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج‌گانه انتظامی آذربایجان‌غربی در سال جاری است.

شهرستان نقده در جنوب آذربایجان غربی و در ۱۰۰ کیلومتری مرکز استان واقع شده است.

۹۹۱۵/۶۱۸۵/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =