اصفهان قهرمان مسابقات کاراته کشور شد

شهرکرد - ایرنا- اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری روز یکشنبه نتایج نهایی مسابقات کاراته قهرمانی کشور در شهرکرد را اعلام کرد که بر این اساس تیم اصفهان در بخش بانوان و آقایان قهرمان شد.

به گزارش ایرنا ، مسابقات قهرمانی کاراته کشور با حضور ۷۳۴ ورزشکار در چهارمحال و بختیاری برگزار شد که در این رقابت‌ها در بخش آقایان تیم اصفهان با کسب ۳۵ مدال طلا، ۳۴ نقره و ۶۶ مدال برنز مقام اول را کسب کرد و چهارمحال و بختیاری با کسب  ۲۲طلا، ۲۵ نقره و ۳۰برنز و گیلان با کسب ۱۰ مدال طلا، ۷نقره و ۹ برنز به ترتیب مقام دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در بخش بانوان نیز استان اصفهان با ۹۲ مدال طلا، ۷۲مدال نقره، ۹۳مدال برنز در مجموع مقام اول را کسب کرد و استان چهارمحال بختیاری با ۵۷ مدال طلا، ۶۲مدال نقره، ۱۲۰مدال برنز مقام دوم و گیلان با ۴ مدال طلا، ۵ نقره و یک برنز مقام سوم این دوره ازمسابقات را به خود اختصاص دادند

دومین دوره مسابقات قهرمانی کاراته کشور در بخش آقایان و نخستین دوره مسابقات کشوری کاراته بانوان در سبک کنترلی در مجموعه ورزشی تختی شهرکرد برگزار شد.
برای برگزاری این مسابقات در ۷ رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان بود و ۴۳۴ کاراته کا خانم و ۳۰۰ کاراته کا آقا در سه رشته کاتای انفرادی، کاتای تیمی و کومیته انفرادی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =