۱۶۰ آتش‌نشان زاهدانی ویژه ایام محرم در آماده باش کامل هستند

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان اباعبدالحسین(ع) برای مقابله با حوادث احتمالی ۱۲ ایستگاه عملیاتی آتش‌نشانی و ۱۶۰ نفر آتش‌نشان در آماده باش کامل هستند.

خسرو سراوانی روز یکشنبه در گفت‌و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان امسال نیز همچون سال‌های گذشته تمام تلاش خود را برای تامین ایمنی مراسم عزاداری سوگواران امام حسین (ع) در ماه محرم بکار گرفته است.

وی ادامه داد: اعزام و استقرار نیرو با خودروهای اطفایی به محل‌های عزاداری و معابر پر ترافیک شهر از جمله اقدامات این سازمان در شب‌های محرم است.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری زاهدان در حوزه اقدامات پیشگیرانه سازمان آتش نشانی گفت: نیروهای عملیاتی آتش نشانی به صورت مستمر به اماکن مذهبی سرکشی و بازدید ایمنی را انجام می‌دهند که این امر از اقدامات پیشگیرانه سازمان آتش نشانی در این ایام است.   

وی بیان کرد: بازدید و استقرار نیروها و پوشش دهی ایمنی در اماکن از پیش تعیین شده و دیگر مکان‌های شلوغ در روزهای تاسوعا و عاشورا از دیگر خدمات و برنامه‌های این سازمان به عزاداران اباعبدالله الحسین(ع) است.

۹۹۱۴**۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =