راه شهدا امتداد مسیر اباعبدالله است

بوشهر_ایرنا_ فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: راه شهدا امتداد مسیر اباعبدالله (ع) است و شهدا با خون خود به جامعه درس عزت سربلندی و ایثار آموختند.

سردار رمضان زیراهی روز یکشنبه در نشست با خانواده‌های شهدا خلیج فارس و شماری از فرماندهان و مسئولان استان بوشهر افزود: شهدا برگردن تک تک افراد جامعه حق دارند و با بذل جان خویش به

ما آموختند در راه آرمان ها و اهداف مقدس نظام اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نورزیم.

وی بیان کرد: هم اکنون جامعه بیش از هر زمان دیگری نیازمند فرهنگ شهید و شهادت است و بدون این فرهنگ مقدس جامعه ارتقا پیدا نکرده و به هدف های عالیه خود دسترسی پیدا نمی کند.

زیراهی ادامه داد: در این مسیر شهدای خلیج فارس با شجاعت بی بدیل خود آنچنان رعب و وحشتی به جان دشمنان آموختند که برای همیشه در صفحه های تاریخ جاودانه خواهند ماند.

وی افزود: در این راستا وظیفه همگانی ما این است که هر سال یادآوره شهدا بویژه شهدا خلیچ فارس را باشکوه تر از سال‌های قبل برگزار کنیم تا فرهنگ شهدا و ایثارگری بیشتر از قبل از جامعه رواج یابد

و نسل جوان باید فرهنگ مقدس بیشتر انس و الفت پیدا کند.

زیراهی تصریح کرد: در این راستل در روز سه شنبه ۱۶ مهرماه همزمان با سالگرد شهدای خلیج فارس محل شهادت این قهرمانان در حوالی جزیره فارسی با یک فروند بالگرد و با حضور خانواده معظم شهدا گلباران خواهد شد.

وی یادآور شد: مراسم سالگرد شهدای خلیج فارس نیز به صورت متمرکز در مرکز استان در تاریخ ۱۷ مهرماه  انجام میشود.

۷۲۱۲/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =