معاون استاندار ایلام: تزریق امید به جامعه مصداق امر به معروف است

ایلام - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: در شرایط کنونی تزریق روحیه امید به جامعه مصداق بارز امر به معروف است.

به گزارش ایرنا، محمد نوذری روز یکشنبه در همایش مسئولان شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه های اجرایی ایلام افزود: بر همین اساس نیز ایجاد یاس و نا امیدی در جامعه یکی از بزرگ ترین منکرات است که باید همه از آن نهی شوند.

وی یادآور شد: در بیانیه مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب نیز نسبت به امید دادن به جامعه و مردم تاکید شده است که باید مورد توجه قرار گیرد.

معاون استاندار ایلام با بیان اینکه فلسفه قیام امام حسین(ع) امر به معروف و نهی از منکر است، افزود: 
آنچه که امروز قیام امام حسین را ماندگار کرده احیای این رسالت مهم و خطیر است. 

نوذری تاکید کرد: همه باید در قبال جامعه احساس مسئولیت داشته باشیم هر چند در این زمینه وظیفه مسئولان حساس تر و مهم تر است.

وی اظهار کرد: باید تلاش کنیم تاب آوری و صبوری را در جامعه بیشتر کنیم و امروز مبارزه با آسیب های اجتماعی نیز یک معروف و وظیفه همگانی است.

معاون استاندار ایلام با بیان اینکه تکریم مردم و مردم داری در روند کار اداری یک اصل و ضرورت مهم است، اضافه کرد: هدف مسئولان رضایت مردم باشد زیرا رضایت خدا را نیز در پی خواهد داشت.

نوذری تاکید کرد: آنچه که امروز ما در سیستم اداری به آن نیاز داریم ایجاد فضایی مثبت برای خدمت به مردم و حضور سهل و ساده مردم در ادارات برای بیان خواسته ها و مطالبات آنها است.

وی افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات نیز معروف مهم دیگر است که باید به طور جدی به آن توجه شود.

6032/6034

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =