۱۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۴
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 83469223
۰ نفر

برچسب‌ها

پیکر یک شهید دفاع مقدس در مشهد تشییع شد

مشهد- ایرنا- شهید "محسن مهاجر قوچانی" که پیکر مطهرش پس از ۳۷ سال به تازگی شناسایی شده و به کشور بازگشته است امروز در مشهد مقدس تشییع و خاکسپاری شد.

به گزارش ایرنا پیکر شهید مهاجر صبح امروز یکشنبه با حضور مردم قدرشناس مشهد از مهدیه مشهد واقع در خیابان امام رضا(ع) تا حرم مطهر رضوی تشییع و سپس در گلزار شهدای بهشت رضا(ع) مشهد به خاک سپرده شد.

شهید مهاجر قوچانی در سال ۱۳۶۱ در عملیات "مسلم بن عقیل" در  شهر "مندلی" عراق به شهادت رسید و پیکر مطهرش ۳۷ سال مفقود بود که سرانجام بر اساس آزمایش DNA بر روی پیکرهای تازه تفحص شده رزمندگان دفاع مقدس تعیین هویت شد.

مراسم وداع با پیکر شهید مهاجر  در روزهای جمعه و شنبه در مسجد الجواد(ع) و بنای جامعه الحسین(ع) رزمندگان اسلام مشهد برگزار شد.
یادآور می شود پیکر مطهر شهید محمد حسین مهاجر برادر بزرگ تر شهید محسن مهاجر نیز  شهریور ۱۳۹۶ پس از ۳۴ سال به میهن بازگشت و همزمان با دهه اول محرم همان سال در مشهد تشییع و به خاک سپرده شد.
برادران شهید محسن و محمد حسین مهاجر قوچانی در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۴۴  و یکم دی ۱۳۴۲ چشم به جهان گشودند و در  ۲۴ آبان ۱۳۶۱ در منطقه سومار مندلی و ۱۵ اسفند ۱۳۶۲ در منطقه خیبر به مقام رفیع شهادت نائل شدند.
۳۲۲۱/۱۹۲۲

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =